×
Mobilā versija
Brīdinājums +28.1°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
1. septembris, 2017
Drukāt

Viltots zīmogs un 1,8 miljonu zaudējumi valstij (12)

1. Viltots zīmogs un zaudējumi valstij

1no5
Foto - Gatis Dieziņš/LETAFoto - Gatis Dieziņš/LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) vadības vēlēšanās pasargāt “mundiera godu” un paklusām atlaist no darba ļoti smagos pārkāpumos, iespējams, pat kontrabandas “nepamanīšanā” pieķertu muitas uzraugu ir radījusi situāciju, kad atlaistais jau dažus mēnešus bez problēmām ir varējis iekārtoties par “koordinējošo ekspertu” citā valsts iestādē.

 1. Viltots zīmogs un zaudējumi valstij
 2. "Atmiņas zudums"
 3. Ieved kontrabandas cigaretes
 4. VID vadība glābj "mundiera godu"
 5. Atlaistais – jau jaunā valsts darbā

Pievienot komentāru

Komentāri (12)

 1. Toties es Jūs visus tagad par sirdsmājiņām terorizēšu !!! Un man pie vienas vietas, kas notiek manā kantorī !!! Ja pārāk sāks uzbraukt aizrotēšu uz vēl siltāku vietiņu arī es.

 2. Pretīga tiek veidota tā mūsu mīļā Latvija. Vienīgi žurnālisti drusciņ mēģina ko nebūt saglābt. Bez ceturtās mošanās neiztikt, tikai jautājums, vai būs kas mostas. Paša aktīvākā tautas daļa jau sen pametusi mūsu zemes robežas.

  • Kāpēc Latvija pretīga? Visi Latvijas iedzīvotāji taču nav politiķi. Paši vēlējāt vai arī negājāt uz vēlēšanām. Latvija ir skaista.Tā, lūk.

 3. Labāk lai VID cīrule pastāsta,kā īstenībā strāda viņai uzticētā iestāde.Ja tavā pazinu lokā vai vēl labāk līdzi sadarbojas kāds deputāts,tad pašu velnu latvijā var ievest!Tos nabaga kontrabandistus ko aiztur ar dažiem cigarešu blokiem ir tīrais sīkums,ko īstenībā ieved mūsu zemē.

 4. Paldies mūsu gudrajiem ministriem par iejūtību pret likumpārkāpējiem.

 5. Kāds tur mundiera gods? Negods , visapkārt tikai zagļi un blēži un valsts amatpersonas, kas savtīgu interešu vārdā tos piesedz. Kam tad atlec no tās kontrabandas? Kā var valstī ievest tādos daudzumos kontrabandas preču, ja robeža tiek apsargāta gan ar robežsargiem, gan muitas dienestu? Un policija centrāltirgū arī neredz kā tiek tirgota kontrabanda.Vai te vispār ir kāds godīgs valsts tiesībsargs, Pat tiesneši ir vienā buntē ar noziedzniekiem.

 6. Ziņoto par pārkāpumiem muitā sistemātiski “neņēma vērā” jau kopš muitas atjaunošanas 2.republikā !
  Geidāna “zibeņi kameras saspēra” gadiem ilgi, bet…
  nevienu tas neuztrauca…
  Tāpat nevienu neuztrauca, cik un ko no Latvijas, vai caur Latviju izveda uz 3.valstīm.
  Zeku kārtība valsts pārvaldē…

 7. Pretīgi, kad cilvēki, kuri sevi (LA) ir pasludinājuši par piederīgiem godīgai videi, pelna naudu (LA tīmekļa vietne) ar raksta sadalīšanu n-tos pārrāvumos, lai sapelnītu ‘klikšķus’. Pretīgi.

 8. VARNA VARNAI ACIS NEKNABS….TAPAT KA SUNI ABI ZIVA …KO…KOPA …EDUSI

 9. varetu padomat ka tur strada godigi cilveki??? varda pilna nozime tas kas ir braucis pari robezai zina???

 10. Un ko jus vel tauta gribat no sis valsts ??????????????????????? visu to iestadi kopa ar valdibu no Latvijas patriek deretu.

Draugiem Facebook Twitter Google+