×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. oktobris, 2012
Drukāt

Viltus acu ārste apzagusi vientuļu pensionāri

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Rīgā pagājušajā piektdienā kāda sieviete, uzdodoties par acu ārsti, apzagusi vientuļu 92 gadus vecu pensionāri. Valsts policijas pārstāvis Toms Sadovskis aģentūru BNS informēja, ka pagājušajā piektdienā 1920.gadā dzimusi kundze devusies mājās no Rīgas centrāltirgus un pieturā ar viņu iepazinusies kāda sieviete.

Sarunas laikā svešiniece no sirmgalves uzzinājusi, ka viņa dzīvo viena un viņai ir problēmas ar redzi.

Svešiniece paziņojusi, ka viņa ir acu ārste un labprāt aizbrauktu pie sirmgalves uz dzīvokli, lai veiktu tur speciālu procedūru redzes uzlabošanai. Pensionāre, neko ļaunu nenojaušot, piekritusi piedāvājumam un uzaicinājusi svešinieci uz savu dzīvokli.

Dzīvoklī krāpniece kundzei acī iepilinājusi it kā ārstējošus acu pilienus un teikusi, ka pilienu iedarbībai uz acīm esot jāuzsien apsējs un jānogaida pusstunda. Kamēr pensionāre gaidījusi zāļu iedarbību, krāpniecei bijusi iespēja netraucēti pārmeklēt dzīvokli.

Pēc procedūras pensionāre konstatējusi, ka ir pazudis vīra dāvinātais zelta gredzens un vairāk nekā 200 latu, taču svešiniece jau bijusi projām.

Par notikušo sākts kriminālprocess. Policija aicina iedzīvotājus brīdināt par šādiem krāpniekiem savus vecvecākus, kaimiņus un citus pazīstamus pensionārus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+