×
Mobilā versija
+12°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
12. augusts, 2015
Drukāt

Jēkabpilī viltus mazmeita no sirmgalves mēģina izkrāpt 14 tūkstošus eiro (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Likumsargi Jēkabpili saņēmuši informāciju par krāpšanas mēģinājumu, kurā, uzdodoties par kādas sirmgalves mazmeitu, mēģināts izkrāpt 14 tūkstošus eiro, aģentūra BNS uzzināja Valsts policijā.

Likumsargi informē, ka zvanītāja bijusi sieviete un saruna notikusi krievu valodā. Uzdodoties par sievietes mazmeitu zvanītāja informēja, ka nokļuvusi nelaimē – nodarījusi personai miesas bojājumus, un, lai izvairītos no nepatikšanām, nepieciešama naudas summa.

Tālāk tālrunis nodots it kā izmeklētajam, kurš informējis, kas sievietei jādara un cik liela naudas summa nepieciešama. Šajā gadījumā sievietei izdevies neiekrist krāpnieku lamatās.

Šis jau ir otrais policijai zināmais telefona krāpšanas gadījums mēneša laikā. Pirmajā gadījumā krāpniekiem izdevies sasniegt iecerēto, jo cietusī viņiem iedevusi daļu pieprasītās naudas.

Policija sākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu vainīgās personas.

Saņemot šāda vai līdzīga rakstura zvanu, nekavējoties jāsazinās ar policiju un jāinformē par notikušo. Lai pārliecinātos, ka bažām par tuvinieku nav pamata, ieteicams piezvanīt viņam pašam, norāda policija.

Policija aicina būt uzmanīgiem, nepalikt vienaldzīgiem un par šāda veida krāpniecības gadījumiem pabrīdināt savus radus un kaimiņus, īpaši cienījama gadagājuma personas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. “Nabaga “pensionāri,

  2. Vaacijaa to sauc par “Enkeltrick”. Biezhi sastopams. Aktieri naakot no Austrumeiropas.

  3. Kur sirmgalvei tāda nauda?

Draugiem Facebook Twitter Google+