Mobilā versija
-2.0°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
17. oktobris, 2016
Drukāt

Viltus sieviešu profili un iepazīties alkstoši vīrieši: Policija atklāj noziegumu sēriju (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Personu grupa ar sociālo tīklu starpniecību īstenojusi laupīšanu sēriju, vēsta Valsts polcija, kas uzsākusi krimināllietu par laupīšanu grupā.

Aizdomās turamās personas sociālajos tīklos bija izveidojušas sieviešu viltus profilus, tādējādi par saviem upuriem izvēloties iepazīties alkstošus vīriešus, kuri vēlāk, ierodoties uz tikšanos, aplaupīti.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Brasas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policistu rīcībā ir nonākusi informācija par laupīšanu virkni pēc konkrētas shēmas. Proti, aizdomās turamās personas bija izveidojušas jaunu sieviešu profilus ar piedāvājumu iepazīties un izveidot tālākas attiecības. Pēc īslaicīgas sarakstīšanās internetā vīriešiem tika piedāvāts satikties kādā dzīvoklī. Norunātajā laikā dzīvoklī viņus jau gaidīja grupas dalībnieki, kuri ar šantāžas, fiziskas ietekmēšanas un draudu palīdzību cietušajam nolaupīja visas vērtīgās mantas un naudu.

Plašāka informācija izmeklēšanas interesēs pašlaik netiek sniegta.

Valsts policija aicina atsaukties cietušos, zvanot uz tālruņa numuru 67030642, 67030687, 67030634, 67030630, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Satikties dzīvoklī tātad nekādi svētie paši nav bijuši. Krietni vīrieši tiekas pastaigā vai kafejnīcā.

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+