Mobilā versija
+5.0°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
17. oktobris, 2016
Drukāt

Viltus sieviešu profili un iepazīties alkstoši vīrieši: Policija atklāj noziegumu sēriju (1)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ilustratīvs foto

Personu grupa ar sociālo tīklu starpniecību īstenojusi laupīšanu sēriju, vēsta Valsts polcija, kas uzsākusi krimināllietu par laupīšanu grupā.

Aizdomās turamās personas sociālajos tīklos bija izveidojušas sieviešu viltus profilus, tādējādi par saviem upuriem izvēloties iepazīties alkstošus vīriešus, kuri vēlāk, ierodoties uz tikšanos, aplaupīti.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Brasas iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas policistu rīcībā ir nonākusi informācija par laupīšanu virkni pēc konkrētas shēmas. Proti, aizdomās turamās personas bija izveidojušas jaunu sieviešu profilus ar piedāvājumu iepazīties un izveidot tālākas attiecības. Pēc īslaicīgas sarakstīšanās internetā vīriešiem tika piedāvāts satikties kādā dzīvoklī. Norunātajā laikā dzīvoklī viņus jau gaidīja grupas dalībnieki, kuri ar šantāžas, fiziskas ietekmēšanas un draudu palīdzību cietušajam nolaupīja visas vērtīgās mantas un naudu.

Plašāka informācija izmeklēšanas interesēs pašlaik netiek sniegta.

Valsts policija aicina atsaukties cietušos, zvanot uz tālruņa numuru 67030642, 67030687, 67030634, 67030630, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Satikties dzīvoklī tātad nekādi svētie paši nav bijuši. Krietni vīrieši tiekas pastaigā vai kafejnīcā.

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (27)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+