×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
18. janvāris, 2017
Drukāt

“Viņa pateica datumu, kad nomirs mans bērns,” tā savus upurus Rīgas ielās biedē zīlniece

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgas centrā cilvēkus uzrunā zīlniece, kura redzot krustus viņu sejās. Sieviete piedāvā lāstu noņemt, un pateicībā par to pieprasa, lai klients iztukšo savu maciņu. Iedzīvotāji pārliecināti, – zīlniece piekopj “čigānu hipnozi”, tādā veidā izkrāpjot naudu no garāmgājējiem.

Visbiežāk zīlniece sastopama Brīvības un Lāčplēša ielas krustojumā. Savus klientus, vai drīzāk – potenciālos upurus, uzrunā, lūdzot pastāstīt, kā nokļūt līdz Medicīnas centram ARS. Cilvēks norāda ceļu un ir gatavs doties tālāk, bet sieviete viņu notur aiz rokas un pasaka ļoti biedējošu frāzi – “jums uz sejas ir krusts”!

Vienai sievietei nosaukts konkrēts datums, kad nomiršot viņas tuvākais cilvēks – dēls. Citai norādīts uz blakus esošo baznīcu, un teikts, ka tā esot Dieva griba, ka abas satikušās. Sieviete, kura it kā vēloties izpalīdzēt, aicina uz tuvāko vārtrūmi un piedāvā no lāsta atbrīvot.

Tad sieviete sāk skaitīt pantiņus, kas skanot līdzīgi lūgšanai, liek atkārtot arī savam klientam. Bieži tiek atkārtot vārds “Āmen”. Galu galā, čigānu tautības sieviete par saviem pakalpojumiem vēlas saņemt arī pateicību – visu, kas maciņā, un dažreiz ar to vien nepietiek. Sieviete aicina doties uz tuvāko bankomātu un izņemt vēl naudu.

Aculieciniece sievieti arī nofilmējusi darbībā un uzskata, ka cilvēki neapzinās, ka iedevuši viņai naudu, jo to uzskata drīzāk par ziedojumu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+