Mobilā versija
+6.9°C
Mirdza, Žanete, Žanna
Ceturtdiena, 23. marts, 2017
29. novembris, 2016
Drukāt

“Vincentu” iekļauj “White Guide”, atzīstot par labāko Baltijā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Klajā nācis prestižā restorānu ceļveža “White Guide” jaunais izdevums, kurā pirmo reizi iekļautas arī Baltijas valstis, tostarp restorānu “Vincents” atzīstot par vislabāko mūsu reģionā.

Šis nozīmīgais notikums tika nosvinēts, piedaloties izcilākajiem Latvijas šefpavāriem ar “Vincenta” virtuves galveno saimnieku Mārtiņu Rītiņu priekšgalā, kura radošums vairāk nekā divdesmit gadu garumā izauklējis jaunu talantīgu pavāru paaudzi.

“”White guide” ir Ziemeļvalstu ekvivalents “Michelin” ceļvedim. “Vincents” ir vienīgais restorāns no Latvijas, kurš iekļauts “Global Masters” līmenī, un es ar to ļoti lepojos,” saka M. Rītiņš. “Mūsu panākumu atslēga ir uzcītīgs darbs un serviss, ko centīsimies atkārtot ik dienas arī turpmāk.”

Šefpavārs atzīst, ka par restorānā pasniedzamo maltīti, tās servēšanu un citām svarīgām lietām viņš domā augu diennakti, tādēļ arī sasniegts tik izcils rezultāts. Nākotnē Mārtiņš plāno ciešāk sadarboties ar “Slow Food Riga” un Latvijas zemniekiem, lai iespējami lielāks daudzums mūsu valstī izaudzēto produktu nonāktu restorāna galdā.

“Vincentā” strādā arī vīnzinis Raimonds Tomsons, kurš šogad pasaules vīnziņu čempiontā Argentīnā ieguva septīto vietu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Baigi “forši”, ka tie Baltijas restorāni ir citā šriftā, nu tā, lai mēs te zinātu savu vietu.

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (11)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (5)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+