Mobilā versija
+2.0°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
7. decembris, 2015
Drukāt

Vīnē no Donavas “izmakšķerēti” vairāk nekā 100 000 eiro (4)

Foto: Vīnes policijaFoto: Vīnes policija

Austrijas galvaspilsētai Vīnei cauri plūstošajā Donavas upē policija atklājusi vairāk nekā 100 000 eiro, ziņo BBC.

Pirmais naudaszīmes upē pamanījis kāds zēns, kurš pēc tām ieniris, savukārt apkārtējie nolēmuši, ka viņš grasās izdarīt pašnāvību un izsaukuši policiju.

Policisti ieradās tieši brīdī, kad zēns, kura vārds netiek atklāts, bija sācis vilkt ārā no ūdens 100 un 500 eiro banknotes.

Saskaņā ar Austrijas likumdošanu, cilvēks, kurš atradis naudu un nodevis to policijai, saņem piecus līdz desmit procentus no atraduma. savukārt, ja nauda sīpašnieks neatradīsies gada laikā, zēns saņems visu atrasto naudas summu.

Sākotnēji policisti domāja, ka atrastā nauda ir viltota, tomēr banknotes izrādījušās īstas. Vīnes policijas pārstāvis Romans Haslingers BBC paudis arī, ka nav saņemta nekāda informācija par šāda apjoma zādzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. nolādētie stukači – neļāva puikam tikt pie naudas prežiem…

  2. šo vajadzēja Daugavā vai ventā

  3. Novēlu tam puisim visu atradumu!

Polija paziņo par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu (1) Polija trešdien paziņojusi par ieceri iegādāties pretraķešu sistēmu, helikopterus un iznīcinātājus armijas spēku pastiprināšanai.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+