Mobilā versija
+15.7°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Trešdiena, 28. jūnijs, 2017
7. decembris, 2015
Drukāt

Vīnē no Donavas “izmakšķerēti” vairāk nekā 100 000 eiro (4)

Foto: Vīnes policijaFoto: Vīnes policija

Austrijas galvaspilsētai Vīnei cauri plūstošajā Donavas upē policija atklājusi vairāk nekā 100 000 eiro, ziņo BBC.

Pirmais naudaszīmes upē pamanījis kāds zēns, kurš pēc tām ieniris, savukārt apkārtējie nolēmuši, ka viņš grasās izdarīt pašnāvību un izsaukuši policiju.

Policisti ieradās tieši brīdī, kad zēns, kura vārds netiek atklāts, bija sācis vilkt ārā no ūdens 100 un 500 eiro banknotes.

Saskaņā ar Austrijas likumdošanu, cilvēks, kurš atradis naudu un nodevis to policijai, saņem piecus līdz desmit procentus no atraduma. savukārt, ja nauda sīpašnieks neatradīsies gada laikā, zēns saņems visu atrasto naudas summu.

Sākotnēji policisti domāja, ka atrastā nauda ir viltota, tomēr banknotes izrādījušās īstas. Vīnes policijas pārstāvis Romans Haslingers BBC paudis arī, ka nav saņemta nekāda informācija par šāda apjoma zādzību.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. nolādētie stukači – neļāva puikam tikt pie naudas prežiem…

  2. šo vajadzēja Daugavā vai ventā

  3. Novēlu tam puisim visu atradumu!

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Draugiem Facebook Twitter Google+