Horoskopi un mistika
Horoskopi

Viņi nekad neaizmirst un nepiedod: 3 visļaunatminīgākās horoskopa zīmes1

Foto: Pexels

Katram horoskopa zīmes pārstāvim piemīt rakstura īpašības, kas viņu atšķir no citiem. Astrologi ir pārliecināti, ka zvaigžņu stāvoklis cilvēka dzimšanas brīdī spēcīgi ietekmē arī viņa temperamentu.

Laiku pa laikam mēs visi izjūtam dusmas vai aizvainojumu, taču, ja vieni cilvēki aizvainojumus aizmirst ātri, citi tos sevī patur ļoti ilgu laiku. Kuri horoskopa zīmju pārstāvji ir ļaunatminīgi? Esiet uzmanīgi, jo šie cilvēki neaizmirst ne strīdus, ne aizvainojumus, ne citu jūsu rīcību, kas viņiem nav patikusi. Nekad.

Lūk, 3 ļaunatminīgākās horoskopa zīmes:

1. Skorpions

Nešaubīgi, ka šajā sarakstā atrodas Skorpions. Šie cilvēki savās dusmās ir drausmīgi un postoši, turklāt viņi ārkārtīgi sāpīgi uztver pat vissīkāko kritiku, bet, ja jūs nodarīsiet viņiem pāri – ieteicams evakuēties pēc iespējas tālāk no šī Skorpiona dzīvesvietas. Arī pēc tam, kad viņš jums būs saldi atriebies, pāridarījumu viņš tāpat nekad neaizmirsīs un atcerēsies mūžīgi. Vienalga, vai tas būt noticis bērnudārza grupiņā vai jau pieaugušā vecumā – Skorpions neaizmirst. Šiem cilvēkiem piemīt sarežģīts raksturs un krāšņas emocijas – kopumā šis savienojums rada kaut ko sprādziena bīstamu. Tāpēc uzmanies un neaizvaino Skorpionu. Šos cilvēkus daudz labāk ir redzēt draugu sarakstā, nekā ienaidnieku.

2. Vērsis

Cilvēki, kas ir dzimuši šajā horoskopa zīmē, ir ļoti viegli ievainojami un smagi pārcieš kritiku. Ja jūsu draugu kompānijā vai ģimenē ir kāds Vērsis, jums, visticamāk, ir zināms par viņu raksturu un ietiepību. Šie cilvēki ātri apvainojas un nekad neaizmirst to, kurš viņiem ir nodarījis pāri. Visiem, kam ir dārgas attiecības ar Vērsi, ieteicams ļoti kontrolēt, ko sakāt un domājat par viņu.

3. Zivis

Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ļoti ilgi var arī piedot aizvainojumus, taču jebkam ir sava robeža. Zivis ilgi sevī krās dusmas un kad, galu galā, tām vairs nebūs, kur krāties – tās izgāzīsies pār jūsu galvu kā vulkāna lavīna. Šādas “ilgi uzkrātas” dusmas un aizvainojums patiesībā ir daudz bīstamāk par citiem dusmu veidiem, jo tās izaug neizmērojamos apjomos. Zivis jau pēc savas dabas ir ļoti emocionāli cilvēki, kas norāda uz to, ka jebkuru kritiku un jebkuru pāridarījumu viņas uztver ļoti sāpīgi. Bez tam, Zivīm patīk, kad viņas žēlo, tāpēc nepalaidiet garām iespēju to izdarīt, ja vien ir tāda iespēja – ticiet vai ne, bet tas uzlabos jūsu attiecības.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma enerģiska un veiksmīga diena! Horoskopi 20.jūlijam
2 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
4 horoskopa zīmes, kurām augusts kļūs par ļoti veiksmīgu mēnesi
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Negaidīti notikumi un plānu maiņa! Horoskopi 19.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

EL
Egils Līcītis
Latvijā
Pie Pārdaugavas monumenta jāizliek paskaidrojumi. Saruna ar Levita padomnieku vēstures jautājumos Jurģi Klotiņu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Lielbritānija vēlas Eiropas vadītus kuģošanas aizsardzības spēkus Persijas līcī
1 stunda
LE
LETA
Ekonomika
FOTO: Prezidents Levits ticies ar “airBaltic” vadītāju Gausu
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Kā kaut ko tādu var dabūt gatavu? Traģisks notikums Zolitūdē
16 minūtes
LA
LA.LV
Dabā
Ceļmalā baravikas lielākas par grozu! Laimīgie sēņotāji lielās ar guvumu
4 stundas