Horoskopi un mistika
Horoskopi

Viņi neprot draudzēties pa īstam: 3 horoskopa zīmes, kas tikai šķietami ir tavi draugi0

Foto: Unsplash

Noteikti, ka arī tavā draugu lokā ir tādi cilvēki, kas nesteigsies tev piedāvāt savu palīdzību problemātiskās situācijās. Un, visdrīzāk, arī izdomās daudzus iemeslus, kāpēc viņi nevar tev palīdzēt arī tad, kad tu palūgsi to. Nesteidz vainot sevi, ko tu attiecībās ar šo cilvēku esi izdarījis nepareizi. Iespējams, ka tavs draugs ir dzimis vienā no šīm horoskopa zīmēm – tie ir cilvēki, kas neprot draudzēties pa īstam!

1. Jaunava

Jaunavas vienmēr ir pretimnākošas. Neskopojas ar komplimentiem. Šīs zīmes pārstāvis ļoti labprāt sastādīs tev kompāniju, lai kopā ar tevi dotos uz kino vai vakariņās. Bet draudzēties pa īstam viņi neprot. Šodien tu esi viņiem tuvs cilvēks un vislabākais draugs, bet jau rīt viņi tikko spēs atcerēties, kā tevi sauc. Ja nevēlies, ka tevi draudzībā sāpina, neveido tuvas attiecības ar Jaunavu.

2. Dvīņi

Šie cilvēki ļoti mīl paši sevi. Ja tu domā, ka jūsu draudzība ir spējīga viņus mainīt, tu ļoti kļūdies. Cilvēki, kas ir dzimuši šajā horoskopa zīmē, vienmēr pa īstam jūsmos tikai par vienu cilvēku – par sevi. Ja tu neesi tam gatavs, nevajag no šīm attiecībām gaidīt kaut ko vairāk.

3. Strēlnieks

Pirmajā acumirklī varētu likties, ka šie cilvēki ir paši labākie draugi uz pasaules – ar viņiem ir jautri, viņi vienmēr ir gatavi doties trakos piedzīvojumos kopā ar tevi, taču tas ir mānīgs iespaids. Jā, viņi prot būt patīkami un aizrautīgi, taču tikai tāpēc, ka viņiem pašiem tajā brīdī ir interesanti. Tiklīdz viņi zaudēs interesi par konkrēto situāciju un konkrēto dzīves periodi, viņi pat nespēj atcerēties, kā tevi vispār sauc.

LA.lv