×
Mobilā versija
+12.8°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
23. jūlijs, 2015
Drukāt

NEDĒĻAS FILMA: Maģiskais Maiks XXL

magic_mike_xxl_7

Turpinājums stāstam, kā Čanings Tatums pirms Holivudas pelnīja naudu ar striptīzdejotāja darbu, jau uzsācis uzvaras gājienu pasaules kinoteātros. “Maģiskais Maiks XXL” attaisno savu nosaukumu – vēl vairāk kailuma, ambīciju un konfliktu piepilda šo vasaras izklaides grāvēju.

Trīs gadus pēc tam, kad Maiks sācis jaunu dzīvi, kurā vairs nav vietas striptīza priekšnesumiem, viņu sazvana Tarzāns, sacīdams, ka mūžībā devies Dalass (filmā “Maģiskais Maiks” viņu atveido Metjū Makonehijs). Uzvilcis melnu uzvalku, Maiks drīz saprot, ka ir izāzēts, jo bēru vietā viņa priekšā paveras kārtējais jandāliņš, taču aizbildinājums ar Dalasu esot bijis vienīgais, kā pievērst viņa uzmanību un dzīvajā skatīt vaigā. Patiesībā jau viss ir vienkārši – bijušie kolēģi arī vēlētos mainīt nodarbošanos un kļūt nopietnāki, taču viņi vēlas uzrīkot pamatīgu atvadu šovu, kas bez Maģiskā Maika īsti nebūtu iespējams. Un Čaninga Tatuma varonis, daudz nedomājot, piekrīt atgriezties uz skatuves, un ceļā puišus gaida daudz piedzīvojumu un atklāsmju, kā arī sievietes.

Par režiju šoreiz parūpējies producents un “Emmy” balvas ieguvējs Gregorijs Džeikobs, kuram televīzijas pasaules augstākais apbalvojums piešķirts kā producentam par Stīvena Soderberga TV filmu “Aiz lustras”. Abu sadarbībai ir gara un ražena vēsture, un Džeikobs savulaik bija arī Soderberga asistents, kad tapa “Maģiskā Maika” pirmā daļa, turklāt lielo kino nu pametušais Holivudas kinoautors, slēpjoties aiz pseidonīmiem Pīters Endrjūss un Mērija Anna Bernāra, ir arī filmas operators un montāžas režisors, bet, neslēpjoties aiz citiem vārdiem, arī viens no izpildproducentiem. Interesanti, ka Džeikobs par šīs filmas režisoru piekritis kļūt aiz cilvēcīgas ziņkāres – arī viņš pats vēlējies uzzināt, kas ar puišiem noticis pēc tam, kad pirmās filmas darbību pārtrauca beigu titri, tāpēc, savedot viņus atkal kopā, režisors tos iesēdinājis tik amerikāniskajā “road movie” un izvizinājis pa dienvidiem.

Tieši tur viņi sastop vēl vienu “sveicienu” no pagātnes Endijas Makdovelas veidolā. Sieviete, kuras seja skaistuma industrijā ir gandrīz pazīstamāka par viņas aktrises nopelniem, vienu no izraušanās lomām nospēlēja Soderberga leģendārajā, Kannu kinofestivālā “Zelta palmas zaru” ieguvušajā lentē “Sekss, meli un video” nu jau tālajā 1989. gadā. Ne mazāk kinematogrāfisks sveiciens ir Elizabetes Benksas atveidotā Parisa šova vadītājas lomā, tik ļoti līdzinoties aktrises varonēm gan “Bada spēlēs”, gan arī jauniešu muzikālajā filmā “Pirmklasīgās”. Tikmēr deju numuri, kas caurauž filmu, ir stundām ilgu mēģinājumu rezultāts horeogrāfes Elisones Folkas vadībā, un viņa nudien zina, ko dara. Jau kopš triju gadu vecuma savas emocijas izteikusi dejā, pēc studijām Losandželosā viņa uzstājusies kopā ar Dženetu Džeksoni, Pinku, kā arī tīņu elkiem Džastinu Bīberu un Mailiju Sairusu, kā arī piedalījusies filmās (“Solis augšup 2”), TV šovos un seriālos, un veidojusi horeogrāfiju Madonnas, Britnijas Spīrsas, Dženiferas Lopesas un citu tūrēm, bet nu gatavojas iestudēt šovu “Maģiskais Maiks” Lasvegasas prasīgajai publikai. Šobrīd izskatās, ka to varētu atklāt jau šī gada nogalē, un, visticamāk, skatītāju tam netrūks. Spēļu elles mekā kā skudriņas no visas pasaules saplūst pēc izklaides kārie, un vecmeitu ballīšu topa pirmo vietu pilnīgi noteikti varētu ieņemt kārtējie čipendeili. Bet tam jau vairs nebūs nekāda sakara ar ceļu, ko pirms Holivudas izdejoja šobrīd viens no aktuālākajiem aktieriem Čanings Tatums.

“Maģiskais Maiks XXL” /”Magic Mike XXL”, ASV, 2015

Režisors: Džeikobs Gregorijs

Lomās: Čanings Tatums, Džo Manjanello, Mets Bomers, Kevins Nešs, Ādams Rodrigess, Gabriels Iglesiass, Ambera Hērda, Endija Makdovela, Džeida Pinketa Smita, Elizabete Benksa

No 25. jūlija “Kino Citadele”, “Cinamon”, “Multikino”

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+