Horoskopi un mistika
Horoskopi

Viņi uzklausīs, nomierinās un atbalstīs: 3 horoskopa zīmes, kas ir gluži kā psihologi0

Foto – Shutterstock.com

Izrunāties no sirds, bet vēl labāk – tikt uzklausītam un saprastam ir visai neizpildāms sapnis steidzīgajā ikdienā. Ja vien tā, protams, nav vizīte pie psihologa. Parasti cilvēki koncentrējas paši uz savām problēmām un runā par to tikai tad, kad tas ir nepieciešams viņiem pašiem.

Vai ir iespējams atrast kādu, kas ir gatavs tevi gan uzklausīt, gan atbalstīt un, ja nepieciešams, sniegt arī padomu? Izrādās, šādus cilvēkus var sastapt un viņi, kā likums, ir dzimuši vienā no šīm horoskopa zīmēm.

Jaunava

Analītiskās Jaunavu spējas palīdz sarežģītu situāciju risināšanā, kā arī šie cilvēki teju vai nekļūdīgi spēj noteikt problēmas cēloni un atrast arī izeju. Ko gan vairāk var vēlēties? Vienīgi negaidi, ka viņi tev iedos salveti, lai noslaucītu asaras. Viņi to nedarīs. Viņi ir praktiķi un reālisti – ja problēma ir jārisina, tad jārisina, nevis jāžēlo sevi.

Svari

Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ļoti labi prot spēlēt konsultanta lomu. Viņi ne tikai uzklausīs abas puses, bet arī pratīs ieteikt iespējamos kompromisus. Par cik Svariem dzīvē nav nekā svarīgāka par līdzsvaru un harmoniju, tad situācijā, kurā ir jāizšķir kāds strīds – katrs saņems pa pusītei un tā, lai abiem ir labi. Turklāt Svariem palīdzību var prasīt arī tad, ja viņi nav tavi labākie draugi. Šiem cilvēkiem taisnība un harmonija ir viena no svarīgākajām lietām dzīvē. Tāpēc viņi tev neatteiks pat tad, ja esat tik tikko pazīstami.

Skorpions

Saistītie raksti

Šiem cilvēkiem vienmēr var uzticēt savus noslēpumus un dvēseles noskaņojumu. Un, jo sarežģītāka ir situācija, jo uzmanīgāk pret sarunu izturēsies Skorpions. Ne tāpēc, ka viņi būtu ziņkārīgi, bet tāpēc, ka viņiem ļoti patīk risināt sarežģītus “rēbusus”. Vari būt drošs, ka viņi noteikti ieteiks nestandarta problēmas risinājumu, kas, starp citu, noteikti arī palīdzēs.

Ja tavu draugu vidū ir kāds, kas dzimis vienā no šīm horoskopa zīmēm, tev ir ļoti paveicies – tev ir savs personīgais psihologs.

LA.lv