×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
11. marts, 2016
Drukāt

Viņķele: Ir pienācis laiks ieklausīties partijas reģionālajos kolēģos un ārkārtas kongresu rīkot krietni agrāk (17)

Foto - LETAFoto - LETA

Partijai “Vienotība” ir pienācis laiks ieklausīties reģionālo kolēģu ieteikumos un partijas kongresu rīkot krietni ātrāk nekā tas ir plānots, uzskata Saeimas deputāte tā dēvētā partijas “sešinieka” pārstāve Ilze Viņķele (V).

Šorīt intervijā LTV raidījumam “Rīta Panorāma” Viņķele sacīja, ka arī pati piedalīsies plānotajā “Vienotības” reģionālo nodaļu sanāksmē, kas notiks Liepājā, lai izmantotu iespēju un izskaidrotu, kāpēc tā dēvētais partijas “sešinieks” ir rīkojies tieši tā un nevis citādi.

Uz jautājumu, vai šādas sanāksmes sasaukšana liecina par gaidāmajām izmaiņām partijas vadībā, Viņķele atbildēja, ka iniciatīvas, krietni ātrāk sasaukt partijas ārkārtas kongresu, galvenais iemesls ir partijas vadības nomaiņa.
“Domāju, ka reģionālie partijas kolēģi redz, ka nekādi partijas restarti nelīdzēs, tāpēc nepieciešams rīkot ārkārtas kongresu krietni ātrāk, lai partija sekmīgi varētu piedalīties vēlēšanās. Mēs būtu nesaprātīgi, ja neieklausītos reģionu kolēģu raidītajos signālos, ka plānotais restarts ir jau nokavēts,” sacīja Viņķele.

Jau ziņots, ka sestdien, 12.martā, plkst.11 Liepājā notiks partijas “Vienotība” reģionālo nodaļu sapulce, kurā cita starpā plānots rosināt sasaukt partijas ārkārtas kongresu krietni ātrāk nekā oktobrī, aģentūru LETA informēja “Vienotības” Liepājas nodaļas vadītājs Armīns Robežnieks.

“Vienotības” Liepājas nodaļa jau iepriekš pauda apņemšanos martā organizēt sapulci, lai diskutētu par partijā sasāpējušiem jautājumiem un tajā notiekošiem procesiem.

Jau iepriekš izskanēja, ka sapulcē plānots rosināt sasaukt “Vienotības” ārkārtas kongresu nevis 29.oktobrī, bet gan krietni ātrāk. “No šīs idejas mēs neesam atkāpušies,” informēja Robežnieks. Par konkrētu datumu, kurā rosināt sasaukt kongresu, reģionālo nodaļu pārstāvji varētu vienoties sestdien gaidāmajā sapulcē.

Liepājas nodaļas vadītājs jau iepriekš pauda uzskatu, ka ārkārtas kongress būtu jāsarīko “pirms vasaras brīvdienām”. Robežnieks to pamatoja ar to, ka rudenī galvenā uzmanība jau būs jāvelta 2017.gadā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām, tāpēc partijai tad jau būtu jāstrādā ar pilnu atdevi, nevis vēl tikai jālemj par jauno valdi un vadītāju.

Uz reģionālo nodaļu sapulci Liepājā ir uzaicināti visu partijas nodaļu vadītāji un pārstāvji, kā arī “Vienotības” valde un Saeimas deputāti. To, cik un kādi pārstāvji jau ir apstiprinājuši savu dalību sapulcē, Robežnieks nekomentēja, norādot, ka “viss vēl ir procesā”. Vaicāts, vai sapulcē aicināti piedalīties arī masu mediju pārstāvji, Liepājas nodaļas vadītājs informēja, ka šis būšot slēgts iekšējs pasākums, lai dotu iespēju sapulces dalībniekiem brīvi izteikties par valdes darbu un citiem aktuālajiem jautājumiem. Pēc sapulces tiks sniegta informācija par tajā pārrunātajiem jautājumiem, piebilda Robežnieks.

Kā ziņots, partija “Vienotība” 29.oktobrī rīkos ārkārtas kongresu, februāra vidū pēc partijas valdes sēdes žurnālistiem pastāstīja partijas līdere Solvita Āboltiņa.

Vaicāta, vai tas būs kārtējais vai tomēr ārkārtas kongress, Āboltiņa sacīja, ka pēc būtības tas būs ārkārtas kongress. Viņa skaidroja – kongresam jānotiek gada laikā, bet iepriekšējais norisinājās pērn decembrī.
Partijas līdere nekomentēja, vai atkārtoti kandidēs uz politiskā spēka vadītājas amatu. Viņa norādīja, ka pašlaik šis nav dienaskārtības jautājums.

Kā vēstīts, kārtējais “Vienotības” kongress bija plānots šā gada nogalē. No atsevišķu partijas biedru puses iepriekš ir izskanējis, ka būtu vēlams ārkārtas kongress.

Pievienot komentāru

Komentāri (17)

 1. Pretīgi lasīt šos komentārus,bet priecē tas,ka var spriest par Solvitas troļļu intelektu pēc tekstiem.Pasaki man ,kas tavi fani,pateikšu kas esi tu pats.Te jau nav NEVIENA !!!!! komentāra ,kas liecinātu par garīgu veselumu un intelektu.NEVIENA !!!argumenta par sešinieka izslēgšanu vai nepareizu darbību.Vien tas,ka nepiekrīt Āboltiņas autoritāram vadības stilam.Un tas ir noriebies ne tikai sešiniekam,jo tad jau madāma ņemtu virsroku pret TIKAI sešinieku.Partijā esot ~~2000 cilv.Būtu loģiski ,ja Solvita pati atkāptos,redzot reitingu nogāšanos !!Vienotībai NEKĀDĀ gadījumā nav jālikvidējas,JO pie NORMĀLA !!priekšsēdētāja partijai IR LABAS izredzes.Galvoju!!

 2. vemjotibai & etc. Atbildēt

  ka tik nav laiks Hara-Kiri uztaisiit – visi tie demokratijas karikaturas gan nav jau ne 1/100 shitaa termina – un taa, kas apaksh termina – veertas, bet laiks buutu atspraagt no visa – lai kaadi CILVEEKI – ARMIJAS VAI POLICIJAS, bet CILVEEKI panjemtu to bezjeegaa bezkauniibaa savaa uzplaukusho deRRRmokratiju un noliktu pie vietas – ?

  • un ne jau simti - Atbildēt

   tuukstoshiem GAISHU UN PATIESHAM CILVEEKU ir – noteikti ir – kas raapo uz veedera visu shito partiju, saucamo, priekshaa – nav tak visi viirieshi levisku moniku prieku paarnjemti – noteikti nav – cik var tos partijparazitus – vai parazitenes glorificeet ?????????????

 3. Laiks pienācis partijām uzklausīt arī tautu!

 4. Pazuudi ar visu savu Vienotiibu !

 5. Sen ir pienācis laiks strādāt tautsaimniecības uzlabošanā, uzņēmējdarbības attīstībā, kamēr vēl jauna krīze nav klāt, nevis nepārtraukti malties par personāliju amatiem. Nu zaudēsiet jūs pēdējo atbalstu tā ņemdamies!

 6. Jaa,kongress vajadziigs,lai ar lielu balsu paarsvaru atbriivotos no Vinkeles.

  • Izskatās ka Viņķelei ir smagas problēmas .. cilvēks var tik neiedomājami ciniskā veidā tiražēt savu varas kāri. Tikko kā valde tikai ar vienas balss pārsvaru viņu neizslēdza no Vienotības ko gan būtu nopelnījusi abām rokām, bet taču nē…. miera nav un nebūs Patiešām nesaprotu tos viņas kolēģus kas ar viņu solidarizējas. Bez lupas redzams, kā viņa manipulē ar cilvēkiem lai īstenotu sava personīgā labuma (vai uzdevuma) ciniskos mērķus.

   • – vai visai tai meeslukastei ar visiem Jeuroparlamentarieshiem kopaa ???
    – Nebuutu vienreiz laiks novaakties pa labam no siles ?
    ……….. Kaut kur bija kaut kas no kaut kurienes, ka sheit kaut kur pieshkjilsies KAUT KAS – nevar tak buut taa, kaa te nav CILVEEKU palicis, NOTEIKTI NEE – ir sheit CILVEEKI, kas var un izdariis – bishku laikam jaapagaida 🙂 – un taa strelnieku muzeja vietaa – DIEVS DOS – buus pukjudobe – nevis debiloidu cilveekniideeju midzenis – kaut kaa taa …

 7. Ir pienācis laiks rīkot vemjotības pašlikvidēšanās kongresu un viņķelei kopā ar āboltiņu doties uz politisko mēslaini Getliņos.

 8. Ja tā, tad būs nevis ārkārtas, bet bēru kongress. Ja partija slima ir jārikojas ātri un nežēligi – slimie audi jāizgriež un tad atveseļošanās… Otrā gadījumā vainagi…Var jau gadīties, ka izdzīvo un jau kā invalīds pārtiks no želastībām…

 9. Un kas no tā ,ka rīkos to kongresu? Sabiedrībai kāds labums?

 10. Nekādi partijas restarti nelīdzēs.Ir pienācis laiks “Vienotībai”pašlikvidēties!

Draugiem Facebook Twitter Google+