×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
29. augusts, 2017
Drukāt

Viņķele noliks Saeimas deputātes mandātu (38)

Partijas dibinātāja, bijusī "Vienotības" deputāte Ilze Viņķele partijas PAR dibināšanas sapulces laikā kultūras centrā "Rītausma". Foto- LETAPartijas dibinātāja, bijusī "Vienotības" deputāte Ilze Viņķele partijas PAR dibināšanas sapulces laikā kultūras centrā "Rītausma". Foto- LETA

“Vienotības” frakcijas deputāte Ilze Viņķele (Par) nākamnedēļ noliks Saeimas deputātes mandātu saistībā ar gaidāmajām mācībām ASV, Arizonas universitātes Makeina institūtā, politiķe paziņojusi ierakstā savā blogā.

“Savu Saeimas darba ciklu noslēgšu nākamnedēļ. Vēlos vēl novadīt pirmo Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas sēdi rudens sesijā, kurā ceru, ka varēsim apstiprināt vēsturisku lēmumu – Latvijas Evaņģēliski Luteriskās baznīcas un Vācu Evaņģēliski Luteriskās baznīcas Latvijā vienošanos par kopīgām īpašumtiesībām uz Svētā Pētera baznīcu,” pauž politiķe.

Pagaidām politiķe vēl nevarot atbildēt uz jautājumu, vai kandidēs nākamajās Saeimas vēlēšanās, jo gads esot ilgs laiks.

“Mana mājvieta turpmāko gadu būs Starptautiskais Republikāņu institūts Vašingtonā. Būs iespēja apgūt labāko praksi par sieviešu un jauniešu iesaisti politikā, darbu ar vēlētajiem, satura definēšanu partiju programmās, politisko ētiku un daudzus citus jautājumus, kas būs ne vien Latvijas politiku kopumā, bet arī “Kustības Par!” izaugsmi noteicoši,” informē politiķe.

Vēl vakar Viņķele aģentūrai LETA neatbildēja uz jautājumu, vai plāno doties studēt uz ASV. Arī iepriekš deputāte izvairīgi atbildēja, uzsverot, ka ziņos brīdī, kad būs jaunumi. Viņķele šodien apgalvoja, ka tikai īsu laiku pirms bloga publicēšanas saņēmusi attiecīgo apstiprinājumu par mācībām ASV.

Šorīt Saeimā nebija saņemts Viņķeles iesniegums par mandāta nolikšanu.

Viņķele vada Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisiju. Savulaik Viņķele darbojās labklājības ministres amatā Valda Dombrovska valdībā, iepriekš pildīja Finanšu ministrijas parlamentārās sekretāres pienākumus.

Nesen viņa ar vēl četriem parlamentāriešiem izstājās no “Vienotības”, bet turpināja strādāt tās Saeimas frakcijā.

Viņķele ir viena no partijas “Kustība Par!” dibinātājam, kas izveidota vien iepriekšējā nedēļas nogalē.

Politiķe savulaik pārstāvējusi “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK, kā arī kandidēja no šī saraksta Rīgas domes un Saeimas vēlēšanās, liecina aģentūras LETA arhīvs.

Pievienot komentāru

Komentāri (38)

 1. Sorosa paps atsaucis uz instruktāžu….

 2. Nu ko teiksi? Krāpniece un blēde pret sviem vēlētājiem, kuri viņai uzticēja savus likteņus.

  • Kurš tavu likteni lems ja ne tu pats .? Tā arī visiem Viņķeles vēlētājiem,jo viņa nav nedz ekstrosense,ne burve.Viņa ir viena no 100 !!Saeimas deputātiem kuri pieņem likumus, JURI no Rogovkas !Labi,ka vēl viņu neiestūmāt Dieva vietā,jo likteni veido katrs pats sev.

 3. Mīkstiem vārdiem maz taisnības.

 4. Kauns lasīt komentārus.Nāciet pie prāta!
  Kāpēc Jūs kā traki suņi, paši savu mazvērtības kompleksu nomākti, aprejat līdzcilvēkus? Lai arī kā te daudziem Vinķele nepatīk, tomēr viņa ir gudra sieviete.

  • man ar ir paarlieciiba ka esmu gudrs.

  • Tieši kā tā gudrība izpaužas?

   • Lai pierādītu tavu un Co stulbumu ,atgādināšu,ka lai tiktu uz tām studijām ASV bija jāistur liels konkurss un no iekļautajām valstīm tikai 8-ņi konkursanti to izturēja un tika ieskaitīti.Ar tādu IQ kā tev un Co cerību nav! Vai pieleca?

    • Stādos priekšā kādi eksemplāri tur pretendē!!!
     Bet kā viņķeles gudrība izpaužas Saeimas deputātes darbā? Kur padarītie darbi? Kur pienesums?
     Vari nosaukt 3-4 nozīmīgākos paveiktos darbus?

     Interesanti kā tu noteici manu IQ?
     Cik liels ir?

 5. Saimnieki liek izglītoties “SOROS”, jo tak ar tik zemām zināšanām polittehnoloģijā nevar dibināt un uzturēt jaunu partiju.

 6. to brīnišķīgi MUĻĶIM: Atbildēt

  uzzīmēji SAVU PORTRETU! BRAVO!!! 29.AUGUSTA VAKARS plkst.22.40 BIJA TIK JAUKS TIEŠI tava BRĪNIŠĶĪGĀ aizstāvības KOMENTĀRA DĒĻ! KĀDI VĀRDI IZMANTOTI tavā LEKSIKĀ VIEN IR KO VĒRTS! NE VELTI AIZSTĀVI SAVU MĪĻĀKO – ILZĪTI! LAIKAM ESI NO TĀ ”BRĪNIŠĶĪGĀ” NOVADA, KAS ZĪMĒJAS VISUR, KUR IESPĒJAMS, TĀ ARĪ NEKO UZ VIETAS NEUZLABOJOT…Cik tad uz vietas tur palikuši tie darītāji? VISI ganās pa citiem novadiem…un Rīgu!
  PALDIES PAR JAUKO VAKARU! ILGI TĀDS NAV BIJIS! tev PALIKA VIEGLĀK? NU TAD LABI! TURPINI!

 7. viena pretiga padla nobarot ar vafelem un pakart

 8. Esmu izgulējis dzērumu, tagad varu tirst tālāk — kiriļičā.

 9. Nekur negatavo labāk, kā putina anālajā atverē

 10. Paskaties uz to vīrišķīgo seju !

 11. Šķiet, vairums komentētāju drīz noslīks paši savā žultī un vēmekļos

 12. Viņu nenobrauca,jo Dievs tā gribēja,NE TU !Bet par šitādu tavu vēlēšanos ,pēc 10 Dieva baušļiem,nobraukts vai kā citādi ,būsi TU!!
  Vispretīgākais tavā un citu troļļu komentos ir tas,ka viņa jums pat neko !! nav nodarījusi.No kādas vircas un morāles atkritumiem sastāv jūsu smadzeņu viela?Cik jābūt pataloģiskam morālam kroplim lai gānītos par cilvēku kurš nevar jums oponēt un neko nav nodarījis ,bet tikai lai izgāstu naidu ,jo esat visi troļļi morāli kropļi un ar izteiktu mazvērtības kompleksu,jo paši esat nulles.Kas jums neļauj būt par deputātiem?
  STULBUMS !

 13. Kad āboltiņa?

 14. Patīkami, ka viena sērga, vīruss taisās pamest Latviju!

 15. Hi!Hi! Atkal viena ProKrieviska partEja,kas Latviskā tulkojumā ir “”TVAIKS””.Izskatās,ka VIENOTIBAI ir “”drošības ventīls,kas varbūt nostrādās,bet varbūt nē.

 16. brīnišķīgi, ka Atbildēt

  viena draņķe brauks prom! Attīrīsies gaiss un vājprātīgie domu graudi nesabojājās sabiedrībai garastāvokli! Nebūs lieku jautājumu: NO KURIENES TĀ NEŠPETNĀ BŪTNE UZRADUSIES POLITIKĀ UN KAS VIŅU ”PAGODINĀJA” DEPUTĀTOS? Nevar neizpausties šīs īpašības viņai esot sabiedrībā!!? Viņa ir gaļas gabals, jo NEKO NAV REDZAMU PAVEIKUSI TAUTAS LABĀ! NEKO!!! Vidiņam jābūt kauna sajūtai par tādu bērnu nevis priecāties kā zīdainim savos gados!

  • Tu pat neesi gaļas gabals,bet mēslu čupa,jo no gaļas gabala kāds labums,bet no tādiem kā tu .vien smirdoņa no mutes kas liecina par smadzeņu nāVI.Tu esi tik tups,ka nespēj apjēgt,ka viņu ievēlēja daļa no latviešu tautas kuriem ir veselas ,domājošas smadzenes.Bet es apskaužu Vidiņu,ka viņam ir tik kolosāla,gudra meita,jo ne jau tādiem BIDLO kā tu būtu spēja uzvarēt milzu konkursā lai tiktu mācīties ASV.Tur tādus sovjiet/idiotus neņem!

 17. Cerams, atpakaļ tai siltajā krēslā neatgriezīsies . Muns nav vajadzīgi rīcībnespējīgi,neko tautas labā nedaroši ”pārstāvji”.

 18. Paldies Ilze, laimīgi tālāk

 19. Sen bij laiks tai žurkai pazust

 20. Kārtējā Žurka!

 21. Polītkorekta padlatviete.

 22. Viņķeles ieguldījums ir pienācīgi novērtēts. Novērtējums, protams, nav studiju stipendija, bet gan prēmija, savdabīgs atalgojums par paveikto uzdevumu. Var teikt, ka tas ir koruptīvs akts: cilvēks tiek tādā veidā uzpirkts. Tā ir ASV tipiska prakse, maskētā veidā materiāli pateikties par to veikumu, kas atbilst amerikāņu varas elites interesēm. Šajā gadījumā runa ir par latviešu majoritātei patīkamu veikumu – latviešu debilizāciju atbilstoši neoliberālisma, postmodernisma, genderisma, homoseksuālisma un visa veida politisko, sociālo, humanitāro, ideoloģisko perversiju garā. Viņķeles ieguldījumu, protams, pirmā pienācīgi novērtēja latviešu majoritāte, ievēlot parlamentā, ieceļot amatos, ļaujot ākstīties ar bērnu audzināšanu. Vārdu sakot, tā vietā, lai šo deģenerāti pasūtītu uz vienu vietu, latviešu majoritāte viņu izvirzīja līderos. Tas noteikti atstāja būtisku ietekmi uz amerikāņu galvas invalīdu un viņa padomniekiem. Ja deģenerāte būtu nolikta savā vietā un nesaņemtu tautas atbalstu, tad ar viņu nebūtu nekādas jēgas krāmēties. Austrumeiropā netrūkst neliešu un nacionālo nodevēju, kurus amerikāņiem nākas atalgot ar „stipendijām”. Viņķele nav vienīgā aktīviste savas tautas debilizācijā. Piemēram, Krievijā tagad ir kņada ap to skatuves mēslu, kuru arī latviešu izdzimteņi aicināja uz Rīgu piecūkot teātra skatuves, bet pielīšanas klasiķis Stradiņš pēc tam apbalvoja ar kaut kādu ZA prēmiju. Krievijas morālais pederasts ir pamatīgi apzadzies. Viņu aizstāv neoliberālisma fani. Krievijā tādu nav daudz. Latvijā tādu ir miljons. Tādēļ latviešu miljonam tagad ir liels gandarījums par Viņķeles „stipendiju”. Viņķeles piemērs karsti iedvesmu citus latviešu deģenerātus jauniem varoņdarbiem.

  • jau vesels stalis pilns ar labi atalgotiem darbīgiem stipendiātiem! No kurienes nākusi un nāk visa tā nauda!

  • Jūs ar savu “izvērsto,vēsturisko”komentu pilnīgi bez jel kādas studēšanas ar vai bez stipendijas lieliski pierādījāt,ka var būt debīls arī pašmācības ceļā.Kaut ko sovjietiskāku,idiotiskāku,analfētiskāku utt.pat nav iespējams iedomāties.Stulbumā esat ieguvis maģistra grādu.Flag vam v ruki !

 23. Nu ko . Lai labs celavējš. Brauks pamācīties liberastu vērtības. Ar karliti un karlinu par maz popularitātes. Vēl jau visi neslavē pliberastu, pedu un lesbiju dzīvesstilu.

 24. Paldies dievam, ka ši tautas kaprace dosies prom!

Draugiem Facebook Twitter Google+