×
Mobilā versija
+5.9°C
Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne
Piektdiena, 27. aprīlis, 2018
5. jūnijs, 2016
Drukāt

Viņķele prognozē iekšējo nesaskaņu beigšanos “Vienotībā” (11)

Foto-LETAFoto-LETA

Par partijas “Vienotība” iekšējo opozicionāri dēvētā politiķe Ilze Viņķele prognozē, ka līdz ar Andra Piebalga kļūšanu par partijas vadītāju politiskajā spēkā varētu beigties iekšējās nesaskaņas.

Kā aģentūrai LETA stāstīja politiķe, par to liecinot fakts, ka Piebalgam nav kādas “slēptās dienaskārtības”, jo viņš ir skaidri pateicis, ka būs partijas premjera amata kandidāts. “Tur nav nekāda koķetērija par to – būs vai nebūs. Vai par to, ka viņam padomā būtu cits amats,” teica Viņķele. Līdz ar to viņai šķiet, ka ir iespējama sadarbība un darbs vienā virzienā.

Komentējot savu domubiedru neievēlēšanu partijas valdē, Viņkele izteicās, – ņemot vērā, kā šie cilvēki tika demoralizēti un padarīti par vaininiekiem pie visām partijas neveiksmēm, šis vēl ir labs rezultāts. Neskatoties uz šādu kongresa rezultātu, līdz šim par iekšējo opozīciju uzskatītie partijas biedri ir gatavi būt daļa no komandas, kas strādās partijas noteiktajos virzienos.

Viņasprāt, Piebalga ievēlēšana par partijas vadītāju ir labs lēmums un iespēja, lai atgūtu vēlētāju uzticību. Kā vienu no priekšrocībām Piebalgam viņa minēja nopietno pieredzi politiskajos procesos, kā arī to, ka viņš ir partijas “jaunā seja”, kas bijusi ārpus visas sarežģītās attiecību vēstures.

Savukārt vērtējot līdzšinējās partijas vadītājas Solvitas Āboltiņas turpmāko ietekmi, Viņķele aicināja nepārspīlēt viņas ietekmi uz partiju, Piebalgu un politiku kopumā. Tomēr pēc politiķes domām, viņas ietekme politikā ir nozīmīga, kā jebkuram aktīvam un pieredzējušam politiķim, tāpēc viņai ir jāturpina vadīt partijas Saeimas frakcija.

Pievienot komentāru

Komentāri (11)

 1. Kongres ir apliecinājis ka partija nau dzīvotspējīga ,piebalgs veic avārijas brigādes uzdevumus dodot laiku ekipāžai evakuēties no kārtējā grimstošā lainera ! Jau trešā lainera ”Latvijas ceļš”-”Jaunais laiks”-”Vienotība” (atrodas grimšanas procesā).Pazīme ka drīz tiks uzsākta kārtējā lainera būvēšana.
  Konstrukcija tiek veidota, bet ekipāžas komplektācijas priincipi nemainās ,diletantu kopa.

 2. Izmetiet šo Vienotības nodevēju no partijas. Vēl viņa plātās te. Man kauns par tādām viņķelēm ar visiem viņas “dzīvnieku kopošnās” likumiem, kuri ši meitene solījās izstrādāt un iesniegt.

 3. Veltas pūles - Vēlētājiem Vienotība jau mirusi... Atbildēt

  Diez vai Vienotībasliberastiem migrantu teroristu aicinātājiem un pida-rasistu sektas bezdzimumu izdzimteņu ideoloģijas Ģederisma sludinātājiem un galvenajiem noziedzīgās pret berniem Stambulas konvencijas ieviesējiem vispār jebkad izdosies atgūt kaut vienu balsi pēc tik apjomīgiem tautas un valsts nodevības aktiem.

 4. Kad beidzot viņi sapratīs, ka galvenā vērtība Latvijā ir latvieši?
  Pagājis laiks, kad var solīt. Visi gaida reālus sakarīgus darbus, kas uzlabo un aizstāv latviešu intereses.
  Konkurentu nolikšana nevienam neinteresē!

 5. Liberāļu laiks ir aizgājis. Nekādas Vienotības, nekādu genderistu. Nekāda Sorosa.Par Latviju bez ES un NATO.

 6. Lūdzu nerakstiet ko saka šī kundze, tas sen jau vairs neinteresē. Kaitina. Redzot viņas foto zūd darba prieks. Viņķele iedveš neuzticību, krāpšanos, stulbumu, izsaimniekošanu u.tml.

 7. Tas laikam nozīmē ka Viņķele pamet partiju? Vienreiz prātīgs lēmums tas būtu.

 8. Viņķelieni delegāti valdē neievēlēja. Varbūt būtu laiks Karlīnei saprast, ka jāizmanto iespēja turpmāk nevirināt muti.

 9. Nebūs partijas-nebūs vairs nesaskaņu!

 10. Ne jau Piebalgs būs tas, kurš bez Āboltiņas atļaujas iecels Viņķeli “saulītē”.

 11. vai nu jā- vai nu nē Atbildēt

  Vienotības problēma ir tāda viņķelene vispirms. Lai partija kā tāda varētu vismaz cerēt uz kādu atdzimšanu, jāpatriec viņa ar savām absurdajām kārļa-karlīnes idejām, un stingri jānorobežojas no tādas reklāmas, kuru nesen atpakaļ visur skandināja “mīļo nabaga bēglīšu” atbalstam.

Draugiem Facebook Twitter Google+