×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
5. novembris, 2015
Drukāt

Vīns, piens un citi ādas izskatam bīstami produkti. Konkrētas pazīmes sejā un kas tām pie vainas

1. Sejas āda "pastāstīs", ko jūs ēdat

1no5
Foto no anews.comFoto no anews.com
Foto no anews.com

Kanādiešu ārste terapeite un ādas ārste Nigma Taliba pat no viena acu uzmetiena nepazīstamam cilvēkam prot pateikt, ko viņš ēd un kas no viņa iecienītajiem produktiem bendē viņa veselību un izskatu. Sejas ādas izskats liecina par daudz ko – vajag tikai iemācīties nolasīt SOS signālus, kurus raida jūsu organisms, iesaka speciāliste.

Ja neticiet,  paskatieties, kā izskatās pati ārste savos 43 gados, lielākoties, pateicoties veselīgam uzturam. Starp citu, viņa konsultē arī dažas Holivudas zvaigznes.

Praktizējot kā ārste, Nigma Taliba pārliecinājusies, ka visvairāk sejas izskatu ieteikmē: glutēns vai lipeklis (šī proteīnu grupa ir atrodama daudzos labības produktos un traucē gremošanas sistēmai); piens un piena produkti; cukurs, alkohols.

Ārste apgalvo, ka tieši šie produkti visbiežāk vainojami pie pumpu, pūtīšu, sejas pietūkuma, ādas toņa izmaiņu, grumbu, noslīdējušas ādas rašanās. Saprotot, kādēļ jums rodas ādas problēmas, jūs varēsiet ierobežot savā uzturā noteiktus produktus un priecāties par lielisko rezultātu.

Uzziniet, kā tieši sejā var ieraudzīt konkrētu produktu ēšanas sekas.

  1. Sejas āda "pastāstīs", ko jūs ēdat
  2. Vīns un citi alkohola veidi
  3. Cukurs
  4. Piens
  5. Glutēns

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+