×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
12. septembris, 2016
Drukāt

Vinss Giligans uzņems jaunu seriālu par Džonstaunas sektas līderi

Foto - Leta/AFPFoto - Leta/AFP

Populārā seriāla “Breaking Bad” (“Pārkāpt robežu”) autors Vinss Giligans uzņems jaunu seriālu par Tautas tempļa jeb Džonstaunas sektas līderi Džimu Džonsu, vēsta žurnāls “Rolling Stone”.

1978. gadā vairāk nekā 900 sektas dalībnieki pēc Džonsa aicinājuma izdarīja masu pašnāvību. ASV tas bija augstākais vienā notikumā bojāgājušo civiliedzīvotāju skaits līdz 2001. gada 11. septembra terora aktiem.

Giligans izveidos scenāriju seriāla “Raven” pirmajai sērijai, ko pasūtījis telekanāls HBO.

Giligans pēc drāmas par kriminālo pasauli “Breaking Bad” izdevis tikai no tā atvasināto seriālu “Better Call Saul” un policijas seriālu “Battle Creek”, ko telekanāls CBS pārtrauca pēc vienas sezonas.

Seriāls balstīts uz žurnālista Tima Reitermana romānu “Raven: The Untold Story of Jim Jones and His People” (“Krauklis: Džima Džonsa un viņa cilvēku nezināmais stāsts”).

Reitermans bija starp žurnālistiem, sektas dalībnieku radiniekiem un valdības pārstāvjiem, kuri ASV Kongresa deputāta Leo Raiena vadībā devās uz Gajānu, lai runātu ar Džonsu. Sektas dalībnieki nogalināja Raienu un trīs žurnālistus. Drīz pēc tam Džonss lika saviem sekotājiem izdarīt pašnāvību, iedzerot cianīdu.

Reitermanu uzbrukuma laikā sašāva, taču viņš izdzīvoja un 1982. gadā par piedzīvoto laida klajā grāmatu.

Kino žurnāls “The Hollywood Reporter” ziņo, ka producentu kompānija “A&E” un aktieris Džeiks Džilenhols strādājot pie jauna miniseriāla par sektu līderiem. Tā pirmā sezona būs veltīta Džonsam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+