×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
26. februāris, 2015
Drukāt

Vinterbergā pret vāciešiem

Foto - Juris KalniņšFoto - Juris Kalniņš

Pasaules čempionāts bobslejā un skeletonā Vinterbergas trasē Vācijā sāksies rīt pēcpusdienā ar bobsleja divnieku pirmajiem diviem braucieniem. Trešais un ceturtais brauciens būs tikai svētdien, cīņas par medaļām skeletonā un bobsleja četriniekos – nākamajā nedēļā.

Divnieku sacensībās Latviju pārstāvēs trīs ekipāžas – Oskars Melbārdis (attēlā no labās) ar stūmēju Daumantu Dreiškenu, Oskars Ķibermanis ar Vairi Leibomu un Uģis Žaļims ar Intaru Dambi. Melbārdis un Dreiškens pieskaitāmi galvenajiem favorītiem, jo šoziem uzvarēja Pasaules kausa (PK) izcīņas kopvērtējumā divniekos un kopā ar Arvi Vilkasti un Jāni Strengu – arī četriniekos. Divniekos viņi pirmie finišēja divos PK posmos, piecos ieguva sudraba medaļas, vienā posmā – piekto vietu. Cīņā par zeltu arī Vinterbergā Melbārža un Dreiškena nopietnākie sāncenši, bez šaubām, būs trases saimnieki vācieši. Vispirms – Frančesko Frīdrihs. Lai labāk sagatavotos pasaules čempionātam un lieku reizi patrenētos Vinterbergas trasē, viņš atsacījās no piedalīšanās PK pēdējā posmā Sočos, bet pirms tam uzvarēja trīs posmos, pārējos Frīdriham otrā, ceturtā, piektā un septītā vieta. Vācijas jaunā pilota Niko Valtera guvums ir pa sudraba un bronzas medaļai.

PK pilotu kopvērtējumā otro vietu aiz Melbārža izcīnīja šveicietis Beats Hefti, kurš goda pjedestālā uzkāpa sešas reizes (2-1-3). Viņa tautietis Riko Peters uzvarēja Sočos un citā posmā bija trešais. Vēl trīs piloti ieguvuši pa vienai medaļai: bronzas – Džastins Kripss no Kanādas un Niks Kaningems no ASV, sudraba – Uģis Žaļims, kurš kopā ar Intaru Dambi startēja tikai divos PK posmos un starp laureātiem sensacionāli iebrauca Sanktmoricā. Oskara Ķibermaņa labākais sasniegums ir astotā vieta Altenbergā, pārējos posmos viņa ekipāža netika pirmajā desmitniekā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+