Mobilā versija
+13.0°C
Jānis
Sestdiena, 24. jūnijs, 2017
13. novembris, 2015
Drukāt

Vīrieši atzīstas, kas sievietēs ir nepievilcīgs

Foto - Shutterstock.comFoto - Shutterstock.com

Atklāsmes brīdis – vīrieši atklāj lietas, kuras viņiem nepatīk sievietēs un viņu uzvedībā!

Reddit lietotāja tennesseelamb pajautāja šīs vietnes apmeklētājiem: “Kas jums nepatīk sievietēs?”, un viņi izteica savus viedokļus.

“Esmu apkopojusi populārākās atbildes, kas redzamas šajā sarakstā. Tā kā informācija ir no Reddit, nevajag to uztvert kā pilnīgu patiesību, svarīgākais ir būt pašiem. Es, piemēram, neesmu īpaši pievilcīga, turklāt visu laiku skatos telefonā un dažreiz runāju rīmēs (vai tas ir slikti?), bet esmu precējusies ar lielisku puisi, kurš mani mīl tādu, kāda esmu.”

Lūk, saraksts ar lietām, kas atbaida (vismaz dažus) vīriešus:

1.Tas, ka neesi patiesa. Šķiet pašsaprotami, bet attiecībās vissvarīgākā ir uzticēšanās, un ja tās nav, tad nekas nesanāks. Tas ir attiecību pamats!

2.Pārmērīga koncentrēšanās uz sevi. Sevi ir jāmīl, bet mēģini atradināties no ikrīta ieraduma skūpstīties ar sevi pie spoguļa (varbūt tikai dažreiz).

3.Izlikšanās par muļķi, lai piesaistītu sev uzmanību. Tu neesi muļķe, tāpēc netēlo tādu.

4. Izlikšanās par neveiklu. Ne visiem patīk satikties ar tādām meitenēm kā nedaudz iereibusi Zoja Dešanela.

Pievienot komentāru

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+