×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
16. oktobris, 2014
Drukāt

Vīrieši ilgojas pēc “plastiski uzlabotām” partnerēm (5)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pētījumi apliecinājuši, ka vismaz ceturtā daļa vīriešu vēlētos, lai viņu dzīvesbiedres iztaisītu plastisko operāciju nolūkā uzlabot savu ārieni. Vispopulārākā esot vēlme nosūtīt savas partneres uz liposakciju jeb tauku nogulsnējumu likvidēšanu. Par to balsojuši 57% aptaujāto vīriešu.

Otrs populārākais kosmētisko operāciju veids ir krūšu palielināšana. Bet pirmo trijnieku noslēdz stomatoloģiskā ķirurģija.

Tostarp tikai 12% aptaujāto vīriešu izrādīja gatavību pateikt partnerēm, ka viņi vēlas, lai viņas veic plastisko operāciju. Izrādās, tam par iemeslu ir tas, ka vismaz 76% vīriešu vienkārši netic, ka viņu partneru ārējais izskats pēc tādas operācijas patiešām uzlabosies! 52% atzinās, ka vienkārši nevēlas nejauši aizvainot savas mīļotās ar tādu priekšlikumu, bet 23% savukārt atklāti baidoties to teikt, jo garantēti saņemšot “atbildes reakciju”.

Izrādās, šāda atklātība ir viena no vīrišķības mērauklām.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. varbūt no sākuma, lai paskatās uz sevi ar skaidrām acīm un ierauga, kādi paši izksatās, nevis dzīvo ar domu, ka izskatās kā 18 gadīgi

  2. LA pārvēršas par KasJauns? Kas tie par pētījumiem? Kurā valstī? Kādas atsauces, lūdzu! Autoru vajadzētu atlaist!

  3. Absolūtas muļķības! Vīriešiem vienmēr ir paticis un patiks viss dabiskais sievietē…

  4. Kadas te “uzlabotaju” pasutitas aplamibas te raksta? Katra zina normalam virietim tadi “uzlabojumi” konkreti derdzas. Ja kada nav sieviete un censas izpatikt ne istam virietim, tad tas ir cits stasts…
    Cik ir redzets, un redzets ir diezgan…, kaut mazas, kaut noslukusas, vai vel kadas ir DAUDZ labakas par tam silikona uzpustajam, maksligiem bumbuliem, kuri krutis neatgadina, un retajam to maksligo fufeli nevar nepamanit. Tapat ka visas sievietes, lai cik skaistas, nepatiks visiem, tapat ari krutis, jo ir dazada gaume un sapratne. Bet orienteties uz izpatiksanu ne visai adekvatiem maksliguma cienitajiem laikam nav laba gaume, kas vien liecina par tadu izpaticeju pasu visai zemo vertibu. Tas ir tas pats, kas sievieti aizstat ar lelli. Varbut kadam berna prata, pie tam ne ar tiem hormoniem…, kaut kas tads deres, bet diez vai kadam citam.
    Tadam maksligo krusu, uc labumu ipasnieciem, sanemot ari maksligus ziedus, nebutu jabrinas – kadas krutis, tadi ziedi…..

  5. Un sievietes ilgojas pēc plastiski uzlabotiem krāniņiem?? Jāsmejas. Ja vecis grib, lai viņa sievietei būtu pīļģīmis un slikona krūtis (kuras kārtīgi paspiest nevar, jo eksplodēs), tad viņam nav riktīgi ar galvu : ))

Draugiem Facebook Twitter Google+