Mobilā versija
-0.3°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
19. aprīlis, 2013
Drukāt

Vīrieši nespēj uzminēt sieviešu noskaņojumu

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Vācu zinātnieki pierādījuši, ka vīriešiem ir grūtības uzminēt sieviešu noskaņojumu un emocijas, vēsta laikraksts “Daily Telegraph”.

Bohumas Universitātes slimnīcas pētnieku veiktā pētījumā atklājies, ka vīrieši, veroties uz fotogrāfijās uzņemtām cilvēku acīm, nespēj pareizi atminēt sieviešu emocijas, taču daudz labāk orientējas sava dzimuma emocijās.

Eksperimenta laikā brīvprātīgajiem ar skeneri vērtēta smadzeņu aktivitāte, kas apliecināja, ka vīrieši patiešām cenšas sieviešu acīs atpazīt emocijas.

Pētnieki secinājuši, ka, skatoties sava dzimuma pārstāvju acīs, vīrieši atsauc atmiņā savas pagātnes domas un jūtas. Lai novērtētu attēlus, vīrieši atcerējās līdzīgus notikumus no savas pagātnes, kas viņiem ļāva saprast, kā jutās fotogrāfijā uzņemtais vīrietis.

Taču, veroties sieviešu acīs, vīrieši apjuka, viņu smadzenēm meklējot atmiņas, kad viņi redzējuši kādu sievieti, kas izskatītos līdzīga attēlā redzamajai, un līdz ar to viņiem bija grūtāk iejusties sieviešu emocijās.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+