Mobilā versija
+11.9°C
Ausma, Ausmis, Ingūna, Inguna, Inguns
Pirmdiena, 26. jūnijs, 2017
14. jūlijs, 2014
Drukāt

Jauns trakums: vīrieši rotā bārdas ar ziediem un fotografējas (8)

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. hipiju vēsmas

  2. Bārda ne VIENMĒR GREZNO vīrieti!!! 99% gadījumos nekopta, pretīga, dažāda garuma rugāju bārda liek NOVĒRSTIES!? DIEMŽĒL daudzi jauni cilvēki sevi pataisījuši par ĒRMIEM, uz kuriem skatās ar NOŽĒLU!!! BĀRDA ir ROTA!!! Tas NAV spalvu kušķis uz sejas, kuru uzaudzējis sevi apkopt SLINKS un NEVĪŽĪGS tēviņš! Seja ir cilvēka ķermeņa vieta, ar kuru parasti netaisa eksperimentus!!! Ir ĻOTI jāapdomājas, pirms audzēt garus matus un reizē arī bārdu, jo BIEŽI abi ir netīri, nekopti, taukaini, kas neuzteic vīrieti! ĻOTI reti esmu redzējusi vīriešus, kurus bārda grezno!!? Viņi sevi uzmana un tīrība no viņiem dveš pa gabalu ( mana profesija cieši saistīta ar tieši ar vīriešu cilvēkiem!) Skaistas un koptas bārdas īpašnieks NEKO savā bārdā neliks!!! VIŅŠ JAU IR SKAISTS!!! Tāpat gari, dabīgi lokaini mati tik ĻOTI grezno vīrieti – acis pašas kavējas pie tāda vīrieša kopējā tēla!!!

  3. Jauns trakums: rakstu idejas un bildes zog no citiem mēdijiem.

  4. Skaisti! Aizgrābjoši! Bārdaini, romantiski vīrieši… 🙂

  5. Smuki. Pats laikam nelikšu, bet patika

  6. Kā jūs domājat – vai tie ir vīrieši? VĪRIEŠI VAIRĀK NEEKSISTĒ! Nu varbūt pāris “dinozauru” vēl kaut kur ir sastopami…

FOTO: 30 stilīga tēla idejas jaunām meitenēm ar slaidām kājām (2)Vasarā tik ļoti sevi gribas parādīt no skaistākās puses: iedegums, viegla
Ikviens dīdās, izņemot godasardzi. Zinātne aiz "grozāmgrābšļa" trakumaIkviens dīdās, varbūt izņemot vienīgi goda sardzi pie Brīvības pieminekļa. Lai tas būtu pieskarties saviem matiem, grauzt nagus, spēlēties ar apģērbu vai rokās griezt pildspalvas, tu, visticamāk, dīdies daudzas, daudzas reizes dienā.
Vasals Latgolā! Septītā “1836 enduro km” moto ekspedīcija iezīmē Latvijas austrumus. 2.dienaĀrā rasina īslaicīgs lietus, bet visādi citādi laiks braukšanai ar moci ir lielisks. Pēc brokastīm laižam pētīt Latvijas vecākās dzelzceļa stacijas noliktavas ēku, par ko vakar stāstīja "šmakovkas" Jānis.
Draugiem Facebook Twitter Google+