×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
26. novembris, 2015
Drukāt

Vīrieši un ādas kopšana – mode vai akūta vajadzība?

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Mūsdienās sakopts un estētiski baudāms vizuālais izskats ir kļuvis par kulta lietu. Un, lai gan vīrieši savā skaistumkopšanā iegulda krietni mazāk līdzekļu nekā sievietes, izpratne par to, ka kopta un veselīga sejas ādas ir viņu vizītkarte, nostiprinās aizvien spēcīgāk. Kāpēc un kā vīriešiem jārūpējas par savu sejas ādu, stāsta Ivanda Krastiņa, Apotheka sertificētā farmaceite.

Vīriešiem ir jārūpējas par savu ādu, pirmkārt, tāpēc, lai tā būtu veselīga – bez spīduma, sausiem plankumiem, apsārtuma, dziļām krunkām u.tml. Veselīgs ādas stāvoklis ļaus kopumā izskatīties jaunākam, kas savukārt nereti ir svarīgi gan karjeras veidošanai, gan privātajā dzīvē. Vienlaikus vesela āda atvieglo skūšanos, jo tad tā mazāk iekaist un samazinās iespēja, ka matiņi ieaugs. Kopumā veselīga āda vīrietim palīdzēs gan izskatīties, gan justies labāk, un tas nav nedz kaut kas slikts, nedz nevīrišķīgs.

Kungu ādas kopšanas likumi – kategorisks NĒ ziepēm

Par laimi, visu augstāk minēto var sasniegt, izmantojot vien dažus kopšanas līdzekļus. Vīrietim ādas kopšanā būtu jāievēro šādi likumi:

Saudzīgs seju attīrošs līdzeklis jāizmanto divas reizes dienā – no rīta, pirms došanās uz darbu, un vakarā, lai atbrīvotu seju no dienas laikā uzkrātajiem netīrumiem, kā putekļi u.c. Ar ziepēm mazgāt seju nevajag, jo tās sausina un kairina ādu, radot iekaisumu un apsārtumu, turklāt sastāvdaļas, ko pievieno ziepēm, var aizsprostot poras. Regulāra ziepju lietošana skūšanās laikā var apgrūtināt skūšanos, kas var radīt izsitumus pēc skūšanās un vajadzību biežāk nomainīt žileti.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+