×
Mobilā versija
Brīdinājums +29°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
22. decembris, 2016
Drukāt

Vīriešiem – “seksīgus zaķus”, sievietēm – naudas maisus. Vai joprojām? (1)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Lietas, par kurām sakām, ka tās ienīstam, patiesībā mūs visvairāk pievelk pretējā dzimumā. Kad kāds nesaka tev ne jā, ne nē, it kā spēlējas ar tevi, tas noteikti rada nedrošības sajūtu, vai ne? Un, jā, tieši tā: šāda īpašība tajā pašā laikā tev sāk likties pievilcīga šajā cilvēkā.

1

Vīrietis tēlo nepieejamo? Tas darbojas – sieviete uz šī āķa uzķersies. Un tas labi darbojas arī pretējā virzienā.

Jā, vīrieši ir diezgan sekli
Stereotipi ir patiesi: vīrieši seksu grib biežāk nekā sievietes un, jā, vīrieši, visticamāk, labprātāk koķetēs ar sievietēm, kurām ir lielas krūtis.

Zinātne pierāda, ka galvenais iemesls, kādēļ vīrieši vispār skūpstās, ir tas, ka viņi vēlas nokļūt līdz nākamajam līmenim – seksam. Galvenais iemesls, kādēļ vīrieši apkampj sievietes pēc seksa, ir tas, ka viņi vēlas vēlāk vēl seksu.

2

Tāpat pētījumi ir pierādījuši, ka, ja vīriešiem nevajadzētu atstāt pozitīvu iespaidu uz sievietēm, viņi, visticamāk, nemaz nepieceltos no dīvāna.

Sievietes arī var būt diezgan nelietīgas
Zinātne par seksu mums pierāda, ka romantiskās komēdijas ir meli. Sekss ir vieta, kur pieklājīgie un jaukie vīrieši beidz pēdējie. Sievietes ļoti bieži piesaista “sliktā puiša” stils, kā, piemēram, Džeimss Bonds. Pētījumi pat ir pierādījuši, ka jaunas sievietes piesaista pat pilnīgi kretīni.

Citi pētījumi savukārt pierāda, ka ir divas lietas, kas vēl vairāk ir spējīgas piesaistīt sievietes: spīdīgas mašīnas un izšķērdība ar naudu. Jā, tas tiešām strādā. Dažkārt mēs to negribam atzīt, bet tā tas patiešām ir.

3

Tāpat interesants ir fakts, ka sievietes vairāk piesaista precēti vīrieši nekā brīvi.

Maz kas no augstāk minētā tuvākajā laikā mainīsies
Šī ir zinātne par seksu, nevis seksa kultūra. Lielākā daļa no šeit lasāmajām lietām ir raksturīga visā pasaulē. Pētījumā, kurā piedalījās vairāk nekā 1000 dalībnieku, tika noskaidrots, ka vīrieši vairāk dzenās pēc izskata, bet sievietes – pēc statusa. Bet tas lēnām mainās, vai ne? Nē.

Vīrieši vēl joprojām sev blakus grib redzēt seksīgus zaķus un sievietes – naudas maisus.

Avots: theweek.com

zeltene_jauna

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varbūt izklausās nepatīkami, bet fakts. Un par to, pilnā nopietnībā, būtu jāinformē jau bērnībā, lai nav nepamatotu ilūziju. Lai gan literatūra pilna ar brīdinošiem un informējošiem sižetiem, bet neskatoties uz to katras nākamās paaudzes hormonālās vētras aizmiglo prātus.
    Daba tādā veidā, patiesībā 1) ir parūpējusies par atražošanu un 2) nākamās paaudzes iespējami kvalitatīvu uzaudzināšanu. Tāpēc viens dzimus grib realizēt pēc iespējas vairāk seksa, bet otrs cenšas nodrošināties ar materiālo bāzi, gadījumam ja tie bērni būs jāaudzina.

Draugiem Facebook Twitter Google+