Horoskopi un mistika
Ezoterika

Vīriešu horoskops 2019. gadam saskaņā ar zodiaka zīmi0

Foto: Pixabay

Ikviens gads ir bagāts ar dažādiem notikumiem un rīcību, un tas sagaidāms arī nākamajā gadā, kura patronese būs Dzeltenā cūka. Horoskops vīriešiem saskaņā ar zodiaka zīmi tev pateiks, ko gaidīt un kā sagatavoties notikumiem un pārmaiņām karjeras plānos, ģimenes dzīvē un finanšu jautājumos.

Auns

2019. gadā šīs zīmes vīrieši iegūs netipisku popularitāti pie sievietēm. Gara spēku, ambiciozitāti un pārliecību pienācīgi novērtēs tie, kas būs tev apkārt. Šai zodiaka zīmei izdosies ikvienu lietu pagriezt sev par labu. Viņiem ir iespēja sev pievērst uzmanību un ieinteresēt vajadzīgos cilvēkus.

Ģimenes dzīvē var kādu laiku rasties nesaprašanās un domstarpības. Pirmajā gada pusē labāk nerīkot attiecību skaidrošanu, citādi tas draud ar šķiršanos. Izrādi maigumu un jūtas pret bērniem. Ģimenes attiecības būs atkarīgas no tā, kādu uzmanību tu pievērsīsi savai otrajai pusītei.

Vērsis

2019. gads būs piepildīts ar dažādiem patīkamiem notikumiem. Nesamazini savu ierasto darba ritmu, citādi tas var kavēt kāpšanu pa karjeras kāpnēm. Uzmanīgi attiecies pret saviem draugiem un kolēģiem. Centies izvairīties no negatīvām jūtām un skaudības. Mājas apstākļi solās būt klusi un mierīgi.

Profesionālā ziņā gan nāksies piedzīvot nopietnu adaptāciju. Necenties gūt pārāk strauju izrāvienu. Tomēr iespējas gūt panākumus Cūkas gadā šīs zīmes pārstāvjiem ir labas. Racionāli plāno savas lietas un velti netērē darbaspējas.

Dvīņi

2019. gadā krasi izmainīsies tavas pozīcijas un principi. Darba būs tik daudz, ka tu aizmirsīsi par mājas lietām. Neaizmirsti paņemt nelielus pārtraukumus atpūtai, citādi profesionāla izdegšana nav aiz kalniem. Nav vajadzības censties kaut ko izdarīt ārpus savu spēju robežas, pretējā gadījumā riskē nokļūt nepatīkamā situācijā.

Nebaidies no jauniem un neordināriem risinājumiem. Mazāk nožēlo pagātni, centies par to vispār nepārdzīvot. Pārvaldi savas emocijas un piepildi savu iekšējo pasauli ar pozitīviem iespaidiem. Nekautrējies vērsties pēc padoma un atbalsta pie tiem cilvēkiem, ar kuriem tu strādā vai arī ir kopīgs bizness.

Vēzis

Gads solās būt stabils un pārliecinošs ikvienas jaunas lietas uzsākšanā. Šīs zīmes pārstāvji izjutīs emocionālu pacēlumu, bet finansiālais stāvoklis un karjeras izaugsme noteikti sekmēsies. Vientuļie Vēži noteikti beidzot saņemsies bildināt savu mīļoto sievieti.

Zināmā darba niša palīdzēs tev būt mierīgam un harmoniskam darba sfērā. Jauns hobijs ievirzīs tavu enerģiju pareizā virzienā. Ģimenes cilvēkiem nepieciešams lielāku uzmanību veltīt bērniem. Atrisini problēmas un neaizmirsti par vecākiem radiniekiem.

Lauva

Šis gads Lauvam varētu būt ne tik piesātināts ar dažādiem notikumiem. Tomēr nelielu karjeras kāpumu var novērtēt kā sasniegumu, jo tas uzlabos ģimenes budžetu. Ģimenes dzīvē ar cieņu un rūpēm izturies pret tiem, kas dzīvo ar tevi kopā.

Šis būs lielisks gads, lai uzsāktu savu biznesu. Sākumā peļņa būs nenozīmīga, bet gada beigās finansiālais ieguvums būs ievērojams. Pārskati savas attiecības ar biznesa partneri, citādi no neveiksmes neizvairīties. Iemācies vienoties un vienmērīgi sadalīt naudu.

Jaunava

Šīs zīmes pārstāvjus gaida sarežģīts periods. Tev var nākties pārvarēt grūtus brīžus, lai gan priecīgie notikumi iedvesmos sasniegt jaunas virsotnes. Nevajag visas lietas atstāt uz vēlāku laiku. Vienmērīgi sadali laiku darbam un atpūtai, citādi nogurums liks par sevi manīt pirmajā gada pusē.

Vientuļiem vīriešiem zvaigznes paredz nopietnu romānu, kas var noslēgties ar laulībām. Galvenais, nekļūdies ar izvēli. Uzmanīgi sadali savas finanses, citādi neizvairīties no nopietniem zaudējumiem. Neaizmirsti sekot līdzi veselībai un laikus lietot vitamīnus.

Svari

Ar savām komunikācijas spējām un atsaucību tu sev piesaistīsi jaunus draugus un paziņas. 2019. gads ir auglīgs laiks, lai sāktu jebkādu jaunu lietu, ja vien nebūsi slinks. Es uzmanīgs, lai nenokļūtu kādā svešā ietekmē. Labi padomi ir noderīgi, tāpēc reizēm tajos ieklausies.

Izvirzi sev uzdevumus un pieliec visus spēkus, lai tie realizētos. No visām šīm darbībām iznāks laba iespēja papildināt ģimenes budžetu. Neuztici savu biznesu nepazīstamiem cilvēkiem, strādā tikai ar pārbaudītām personībām, savādāk neizbēgt no bankrota. Vecpuišiem ir iespēja satikt savu dzīves pavadoni. Ģimenes cilvēkiem gads solās būt stabils un nest veiksmi attiecībās.

Skorpions

Zvaigznes prognozē biežus darījumu un privātus braucienus. Ar tik biežu vietu maiņu iespējams iegūt peļņu un labus iespaidus. Tomēr mājas nepamet uz pārāk lielu laiku, jo tava prombūtne var radīt dažas pārmaiņas. Starp darbiem ieplāno nelielus pārtraukumus, jo tie palīdzēt izvairīties no lieka stresa.

Atrodi sev jaunu hobiju, kurš palīdzēs gūt emocionālu līdzsvaru. Neieguldi daļu no ģimenes budžeta jaunā lietā. Šis gads finanšu uzkrājumiem tev nebūs labvēlīgs. Nokārto attiecības ar tiem, ar kuriem tev ir sens strīds. Iemācies pārvarēt sarežģītas situācijas.

Strēlnieks

Jaunais gads ir sagatavojis lielu darba apjomu. No spējas neatkāpjoties strādāt būs atkarīgs ne tikai finansiālais nodrošinājums, bet arī tālākā karjeras virzība. Mācies racionāli izmantot darba resursus. Es uzmanīgs ar saviem konkurentiem biznesa sfērā.

Nesteidzies pirmajā gada pusē iegūt apbalvojumu, tas tevi sagaida tuvāk rudenim. Profesionālajā jomā labākos rezultātus gūsi tikai gada beigās. Peļņa solās būt neliela, bet stabila. Zvaigznes palīdzēs izkrāsot pasauli priecīgos toņos ģimenes un finanšu attiecību ziņā.

Mežāzis

Šis gads solās būt grūts un nestabils. Tev nāksies daudz strādāt, lai iegūtu apkārtējo atzinību. Bet tas tā būs līdz pavasara sākumam, tālāk tevi gaida panākumi un noskaņojuma maiņa. Mīlestības un karjeras jomā tevi gaida brīnišķīgs periods.

Tiesa, rudenī emocionāla pacēluma nebūs, un tevi piemeklēs viegla depresija un drūmums. Tev nevajag ļaut šīm sajūtām gūt virsroku. Vecpuišiem zvaigznes sola jaunu tikšanos, bet ģimenes cilvēki sāk uzlabot savu ģimenes īpašumu. Vasaras periodā vēlams doties uz vietu, kur tu sajutīsi ievērojamu spēku pieplūdumu.

Ūdensvīrs

2019. gadā bez zaudējumiem izdosies pārvarēt visus savus šķēršļus. Periods no pavasara līdz vasarai būs piesātināts notikumiem, kas varēs nedaudz izmainīt tavu dzīvi. Tev ir visas iespējas nomainīt garlaicīgu darbu uz daudz aizraujošāku.

Tava intuīcija palīdzēs atrast izeju no jebkuras situācijas, gan darījumos, gan privātajā dzīvē. Gada beigās būs maksimāla enerģijas atjaunošanās, kas dos iespēju uzsākt jaunas lietas. Pats optimistiskākais gada periods būs no pavasara beigām līdz vasaras vidum.

Zivis

Saistītie raksti

Gads atklās tavus talantus un mākslinieciskumu. Tev būs beidzot pienācis periods, kad garlaicība un strīdi atkāpsies otrajā plānā. Vientuļiem šīs zīmes pārstāvjiem gaidāma iepazīšanās ar nākamo otro pusīti, bet ģimenes cilvēkiem – konfliktu izbeigšana.

Nepaļaujies svešam viedoklim, jo īpaši, ja tas attiecas uz biznesa jautājumiem. Neaizmirsti, ka konkurenti mēģinās tevi novest no pareizā ceļa. Finanšu un karjeras lietas solās būt stabilas. Bet neaizmirsti, ka nāksies smagi un grūti strādāt, lai iegūtu to, par ko sapņo.

(Pēc ārzemju preses materiāliem)

LA.lv