Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Trešdiena, 22. februāris, 2017
4. jūnijs, 2014
Drukāt

Vīrieti naktī pļavā sabada bullis

Foto - LETAFoto - LETA

Vakar Latgalē 56 gadus vecu vīrieti naktī pļavā sabadījis bullis, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD).

Mediķiem zināms, ka vīrietis gājis bulli pārsiet, jo tas bijis norāvies. Dzīvnieks sadusmojies un sabadījis saimnieku, salaužot viņam vairākas ribas un radot rokas traumas.

Citviet reģionā 34 gadus vecu vīrieti uz ielas sakodis svešs suns. Vīrietis bijis alkohola reibumā.

Savukārt Vidzemē mediķi devušies pie 49 gadus veca vīrieša, kurš apdedzinājis seju un rokas, piespiežoties pie karsta mašīnas motora. Negadījums noticis, kad vīrietis pieliecies pie motora un viņam uz galvas uzkritis mašīnas pārsegs.

Rīgas reģionā mediķi palīdzējuši 28 gadus vecam vīrietim, kurš guvis mugurkaula lūzumu, nokrītot no otrā stāva balkona, kā arī 20 gadus vecam vīrietim, kurš mājās ar leņķa slīpmašīnu nogriezis rokas pirkstu. Tāpat slimnīcā nogādāts 52 gadus vecs vīrietis, kurš darba vietā, sprāgstot ugunsdzēšamajam aparātam, zaudējis divus pirkstus.

Kā ziņots, kopumā NMPD vakar saņēmis 1068 izsaukumus, no kuriem 180 bijuši saistīti ar traumu gūšanu.

Pievienot komentāru

Vējonis ar Lavrovu tikai sasveicināsLatvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis nupat notikušajā Minhenes drošības konferencē sēdējis plecu pie pleca ar Krievijas ārlietu ministru Sergeju Lavrovu. Vai tā ir tikai nejaušība, un ko abas amatpersonas runājušas?
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiemVisām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Draugiem Facebook Twitter Google+