Mobilā versija
Brīdinājums +15.0°C
Janīna, Linda
Svētdiena, 20. augusts, 2017
5. marts, 2015
Drukāt

Vīrieti tiesās par savas audžumeitas izvarošanu (4)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas prokuratūras prokurors tiesai nosūtījis krimināllietu, kurā par savas nepilngadīgās audžumeitas izvarošanu un dzimumtieksmju citādu apmierināšanu pretdabiskā veidā, kā arī par vardarbīgu apiešanos ar savu mazgadīgo meitu apsūdzēts kāds vīrietis, informēja prokuratūrā.

Saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, apsūdzētais laikā no 2011.gada oktobra līdz 2013.gada janvārim izdarīja vardarbīgu dzimumtieksmes apmierināšanu pretdabiskā veidā ar savu audžumeitu, kura tajā brīdī bija nepilngadīga, kā arī vēlāk, lietojot vardarbību, vairākas reizes viņu izvaroja. Kā arī apsūdzētais vīrietis vardarbīgi apgājās ar savu mazgadīgo meitu, kliedzot un fiziski iespaidojot viņu.

Apsūdzētais vīrietis pie kriminālatbildības saukts pēc Krimināllikuma 159.panta otrās daļas, 160.panta otrās daļas un 174.panta otrās daļas.

Vīrietis savu vainu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā neatzīst.

Lieta izskatīšanai nodota Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Mūsu tizlā tiesa vēl meiteni notiesās !

  2. M ūsu tizlā tiesa noziedznieku atbrīvos un meitene vēl paliks vainīga

  3. Tādām mirlām pautus nost bez žēlastības.

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+