×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
12. maijs, 2016
Drukāt

Vīrietim pamatīgas nepatikšanas sagādā iepazīšanās Siguldas spēļu zālē

spelu_zale

Kāds vīrietis spēļu zālē Siguldā iepazinies ar divām personām, kuras viņam piedraudot ar šaujamieroci, vēlāk aplaupījušas, informēja Valsts policijā (VP).

Laupīšana notikusi naktī no 23. uz 24. aprīli, kad kāds spēļu zāles apmeklētājs atradis kopīgu valodu ar divām personām. Pēc laika pavadīšanas spēļu zālē, kompānijas biedri ierosinājuši doties citur, lai ceptu gaļu un lietotu alkoholu.

Nesen iepazītie vīrieši, pa ceļam piedraudot ar šaujamieroci un nodarot vieglus miesas bojājumus, ceļa biedram atņēma mobilo telefonu, kredītkarti un izspieda naudu.

VP noskaidroja, ka, noziegumu, iespējams, izdarījuši 1978. gadā un 1985. gadā dzimuši vīrieši, kuri jau iepriekš sodīti par mantiskiem noziegumiem.

Vakar, 11. maijā, Rīgas Siguldas iecirkņa kriminālpolicisti 1978. gadā dzimušo vīrieti Siguldā aizturēja. Tajā pašā dienā sadarbībā ar Rīgas reģiona kriminālpoliciju Iecavā tika aizturēts arī 1985. gadā dzimušais aizdomās turamais.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess par laupīšanu, ja to izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+