Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
9. marts, 2016
Drukāt

Vīrietim virsū uzkritis koks; viņš smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Vidzemē 59 gadus vecam vīrietim, kurš mežā veicis zāģēšanas darbus, virsū uzkritis koks, radot smagas traumas, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kokam uzkrītot uz galvas, vīrietis guvis smagu galvas traumu un nonācis bezsamaņā. Uz negadījuma vietu devušās divas mediķu brigādes, tomēr mediķiem bijušas grūtības cietušajam piekļūt un mediķi viņu no meža uz nestuvēm iznesuši ar rokām.

Tāpat palīdzības sniegšanas laikā vīrietim apstājusies sirds, tomēr mediķiem sirdsdarbību izdevies atjaunot. Viņš ļoti smagā stāvoklī nogādāts Vidzemes slimnīcā.

Savukārt Rīgas reģionā 48 gadus vecs vīrietis darba vietā nokritis no aptuveni trīs metrus augsta konteinera kastes, rezultātā salaužot kāju.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1214 izsaukumiem, no tiem 175 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+