Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
9. marts, 2016
Drukāt

Vīrietim virsū uzkritis koks; viņš smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Vidzemē 59 gadus vecam vīrietim, kurš mežā veicis zāģēšanas darbus, virsū uzkritis koks, radot smagas traumas, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola.

Kokam uzkrītot uz galvas, vīrietis guvis smagu galvas traumu un nonācis bezsamaņā. Uz negadījuma vietu devušās divas mediķu brigādes, tomēr mediķiem bijušas grūtības cietušajam piekļūt un mediķi viņu no meža uz nestuvēm iznesuši ar rokām.

Tāpat palīdzības sniegšanas laikā vīrietim apstājusies sirds, tomēr mediķiem sirdsdarbību izdevies atjaunot. Viņš ļoti smagā stāvoklī nogādāts Vidzemes slimnīcā.

Savukārt Rīgas reģionā 48 gadus vecs vīrietis darba vietā nokritis no aptuveni trīs metrus augsta konteinera kastes, rezultātā salaužot kāju.

Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1214 izsaukumiem, no tiem 175 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+