Latvijā
Kriminālziņas

Vīrietis dažu stundu laikā divreiz nonāk policijas iecirknī 0

Foto – RPP

10.aprīlī kāds vīrietis dažu stundu laikā pamanījies divreiz nonāk policijas iecirknī, LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Neilgi pēc pulksten 3.00 naktī likumsargi pamanīja kādu vīrieti Āgenskalnā, kurš piegāja pie stāvēšanai novietota velosipēda, uzkāpa uz tā un sāka braukt. Vīrietis, ieraugot policijas darbiniekus, strauji nogriezās. Dažus metrus tālāk viņš nokāpa no velosipēda, atstāja to pie kādas sētas un strauji devās prom.

Policisti nolēma pārbaudīt aizdomīgā vīrieša rīcības motīvus. Persona apturēta un uzsākta saruna, kuras laikā vīrietis apgalvoja, ka nolēmis doties uz mājām ar kājām, atstājot velosipēdu turpat pie sētas. Vīrieša stāstījums nebija pārliecinošs, turklāt likumsargiem radās aizdomas, ka persona ir lietojusi apreibinošās vielas.

Pašvaldības policisti sazvanīja Valsts policijas (VP) dežurantu un noskaidroja, ka vīrietis pirms neilga laika atbrīvots policijas iecirkņa, kur viņam tika sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par narkotisko vielu neatļautu lietošanu. Tāpat policisti jau bija pārbaudījuši velosipēda piederību, proti, tas tik tiešām piederēja vīrietim. Tomēr ņemot vērā, ka vīrietis narkotiku reibumā bija piedalījies ceļu satiksmē, izsaukti VP darbinieki.

Saistītie raksti
LA.lv