Mobilā versija
+23.2°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
5. maijs, 2014
Drukāt

Vīrietis gūst ļoti smagas traumas, iekrītot garāžas bedrē

Foto-LETAFoto-LETA

Aizvadītajā diennaktī smagas traumas guvis kāds vīrietis Zemgalē, kurš, strādājot pie mašīnas remonta, iekritis garāžas bedrē, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša.

70 gadus veco vīru atradis kaimiņš un pēc ātrās palīdzības izsaukšanas cietušais ar smagu galvaskausa lūzumu, ribu, kā arī citu kaulu lūzumiem un iekšējo orgānu sasitumiem nogādāts slimnīcā.

Tāpat aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši izsaukumus saistībā ar vairākiem citiem smagiem kritieniem.

Rīgā 35 gadus vecs vīrietis izkritis pa piektā stāva logu, savukārt 24 gadus vecs jaunietis izkritis pa trešā stāva logu. Abi vīrieši ar ļoti smagām politraumām nogādāti slimnīcā.

Savukārt Zemgalē nelaimes gadījums noticis ar astoņus gadus vecu meiteni, kura bija kāpusi kokā un kritusi. Meitene ar politraumām, galvas un vēdera sasitumiem nogādāta slimnīcā Rīgā.

Aizvadītajā diennaktī kopā saņemti 1150 izsaukumi, no kuriem 196 saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+