×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.1°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
16. jūnijs, 2013
Drukāt

Vīrietis gūst smagus lūzumus pēc bišu spieta gūstīšanas

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Vakar, 15.jūnijā, Vidzemē kāds 35 gadus vecs vīrietis nogādāts slimnīcā ar kakla un muguras skriemeļu traumu pēc tam, kad bija kāpis kokā pēc bišu spieta un neveiksmīgi kritis no divu metru augstuma, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

Kā sacīja Vītola, šovasar jau ir bijuši vairāki līdzīgi gadījumi, kad cilvēki guvuši līdzīgas traumas, neveiksmīgi gūstot izlidojušus bišu spietus.

Tāpat vakar traumas guvis 62 gadus vecs vīrietis, kurš kādā jaunbūvē nokritis no sastatnēm. Vīrietis ar smagu galvas traumu, kā arī pieres un deguna kaula lūzumu nogādāts slimnīcā. Savukārt Zemgalē 36 gadus vecs vīrietis, smēķējot pie atvērta loga, zaudējis līdzsvaru un kritis no trešā stāva, gūstot mugurkaula skriemeļa lūzumus.

Tikmēr divi vīrieši vakar nogādāti slimnīcā ar plašiem apdegumiem. Rīgā 39 gadus vecs vīrietis remontējis mašīnu un darbu laikā eksplodējusi degvielas tvertne, bet Zemgalē 25 gadus vecs vīrietis neveiksmīgi mēģinājis aizdegt ugunskuru ar degmaisījuma pudeles palīdzību.

Kopumā pagājušajā diennaktī neatliekamās palīdzības mediķi saņēmuši 1224 izsaukumus, un 246 izsaukumi saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+