Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
29. augusts, 2015
Drukāt

Vīrietis gūst traumas, alkohola reibumā nokrītot no batuta

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Piektdien, 28.augustā, mediķu palīdzība bija nepieciešama kādam 20 gadus vecam vīrietim Rīgā, kurš, būdams alkohola reibumā, nokritis no batuta.

Kā aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja, lecot uz batuta, vīrietis kritis, gūstot kājas lūzumu, kā arī galvas traumu. Vīrietis ar gūtajām traumām nogādāts slimnīcā.

Slimnīcā nogādāts arī kāds 35 gadus vecs vīrietis Vidzemē, kurš guvis traumas, krītot no vairākus metrus augstām stalažām. Vīrietis strādāja uz stalažām un tad no tām krita. Negadījuma rezultātā vīrietis guvis politraumu – kājas lūzumu un galvas smadzeņu satricinājumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēma 1125 izsaukumus, no kuriem 218 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+