Latvijā
Kriminālziņas

Vīrietis kopīga dzerstiņa laikā sadur trīs savus kompanjonus 0

Foto-Leta

Kāds agrāk tiesāts 1970.gadā dzimis vīrietis trešdien Olainē kopīgas alkohola lietošanas laikā sadūris trīs savus kompanjonus, liecina Valsts policijas informācija.

Olaines iecirkņa policija trešdien ap plkst.12 saņēmusi izsaukumu uz kādu dzīvokli, kur izcēlies konflikts un tā laikā ievainoti divi vīrieši un viena sieviete.

Policijas darbinieki nekavējoties izbrauca uz notikuma vietu un noskaidroja, ka starp trim vīriešiem un sievieti kopīgas alkohola lietošanas laikā izcēlies konflikts, kā rezultātā viens no iereibušajiem vīriešiem ar nazi uzbrucis pārējiem, nodarot viņiem miesas bojājumus un draudot visus trīs noslepkavot.

Policijas darbinieki iespējamo vainīgo aizturēja un nogādāja policijas iecirknī, bet vēlāk viņš ievietots īslaicīgās aizturēšanas izolatorā. Aizturētais ir 1970.gadā dzimis vīrietis, kurš iepriekš sodīts par laupīšanu grupā un no cietuma atbrīvots pirms gada. Ceturtdien tiesa aizturētajam piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

Cietušie ir 1960. un 1967.gadā dzimuši vīrieši un 1956.gadā dzimusi sieviete. Diviem ievainotajiem sniegta medicīniskā palīdzība uz vietas, taču viens ar durtām brūcēm nogādāts medicīnas iestādē.

Par šo gadījumu sākts kriminālprocess par tīša vidēji smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas nav bīstams cilvēka dzīvībai.

LA.lv