×
Mobilā versija
+6.6°C
Mirta, Ziedīte
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
25. jūlijs, 2014
Drukāt

Agrāk sodīts vīrietis kopīgā dzerstiņā nosit pudeles brāli (2)

Foto - LETAFoto - LETA

Pagājušo piektdien kādā dzīvoklī Rīgā, Lemešu ielā kopīgas alkohola lietošanas laikā starp diviem vīriešiem izcēlās sadzīvisks konflikts, kas vēlāk pārauga fiziskā cīņā un beidzās traģiski – ar viena vīrieša nāvi, liecina Valsts policijas (VP) informācija.

Strīda laikā 1976. gadā dzimis vīrietis savam pudeles brālim iesita pa galvu un krūškurvi. Piekautais, 1964. gadā dzimušais vīrietis, palika guļot uz grīdas.

Blakus istabā dzīvojošie, konstatējot notikušo, nekavējoties izsauca medicīnisko palīdzību, kā arī policiju. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka cietušais ir miris. Uzzinot, ka ir izsaukta policija, agresīvi noskaņotais vīrietis no notikumu vietas aizbēga. Policijas darbinieki nekavējoties uzsāka vainīgās personas meklēšanu.

Bolderājas iecirkņa darbinieki ceturtdien 1976. gadā dzimušo vīrieti aizturēja. Identificējot viņa personību, noskaidrojās, ka aizturētais jau iepriekš vairākas reizes ir sodīts par dažāda veida miesas bojājumu nodarīšanu.

Policijā sākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei. Par šādu noziegumu vīrieti var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku no trim līdz piecpadsmit gadiem un ar policijas kontroli uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Un atkal vienu garīgo kropli barosim un uzturēsim ar savu nodokļu naudu!

  2. Vai cik jauks, nevainīgs vārds “dzerstiņš”! Kāpēc neteikt “pļēgurošanas laikā”? Daļa no problēmas ir padlatviešu attieksmu pret parmērīgu dzeršanu, kura taču nav tik slikta, vai ne? Tā ir daļa no okupācijas laikā ieviestās krievu nekultūras …

Draugiem Facebook Twitter Google+