Mobilā versija
+9.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
27. jūnijs, 2015
Drukāt

Vīrietis Kuldīgā izglābj divus slīkstošus bērnus (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Venta pie Kuldīgas.

Piektdien, 26.jūnijā, Kuldīgā kāds vīrietis izglābis divus Ventā slīkstošus bērnus, palīdzot viņiem noturēties virs ūdens, tomēr trijotnes izvilkšanai no ūdens bija nepieciešama glābēju palīdzība.

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, negadījums noticis vakar ap plkst.16.30 Kuldīgā, iepretim Krasta ielai. Ventā slīkuši divi bērni – sešus gadus veca meitene un desmit gadus vecs zēns, un viņus glābt meties kāds 41 gadu vecs vīrietis.

Pateicoties vīrietim, bērnus izdevies noturēt virs ūdens, tomēr bērnus krastā nogādāt vīrietis vairs nav spējis, un trijotni izglābuši glābēji. Glābējiem ierodoties notikuma vietā, vīrietis atradies 20 metrus no krasta ūdenī līdz kaklam, turot bērnus. Glābēji nogādāja visus krastā un nodeva neatliekamās medicīniskās palīdzības mediķiem.

VUGD atzina, ka sešus gadus vecā meitene un 10 gadu vecais zēns diez vai būtu noturējušies virs ūdens līdz glābēju ierašanās brīdim.

Meteorologi sola, ka tuvākajās dienās laiks paliks arvien siltāks un līdz ar to iesils arī ūdens Latvijas ūdenstilpnēs. VUGD aicina vecākus pieskatīt bērnus pie ūdens un neļaut bērniem vieniem pašiem doties peldēties. VUGD atgādina, ka pie ūdenstilpnēm uz mirkli nepieskatīts bērns var pakļūt zem ūdens un noslīkt. Visdrošāk būs, ja, bērniem peldoties, pieaugušais arī atradīsies ūdenī starp krastu un dziļumu.

Savukārt Babītes novadā vakar ap plkst.15 kādā ūdenstilpnē iebraucis un apgāzies traktors. Zem traktora ticis iespiests vīrietis, kura dzīvību vairs nav izdevies glābt.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Vai balvu dot TĒVAM – 1,8 promiļu reibumā – kurš neredzēja, kas notiek ar paša bērniem – 6 gadi meitenītei un 10 gadi zēnam- tikai tad, kad mazie jau sāka …slīkt nu metās glābt… Beidzot atčoknījās, ko nozīmē ATBILDĪBA par saviem bērniem…
    Ja ar bērniem būtu atnākusi peldēties māte, nekāda “slīkšana”nebūtu notikusi…

  2. Vai Latvijā pastāv balva par cilveku glābšanu? Tá būtu jāpiešķir!

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+