Mobilā versija
+7.3°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. novembris, 2013
Drukāt

Vīrietis kunga prātā plosās pa Valmieru un taranē kārtībsargu auto

© oldbunyip - Fotolia.com© oldbunyip - Fotolia.com

Pagājušajā naktī Valmierā kāds autovadītājs 1,87 promiļu alkohola reibumā un bez transporta līdzekļa vadīšanas tiesībām, bēgot no policijas, ietriecies policijas trafarētajā automašīnā, informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas grupas vecākā inspektore Dace Jukāma.

Plkst.1.12 policija saņēmusi informāciju no iedzīvotājiem, ka Valmierā kādas daudzdzīvokļu mājas pagalmā Beātes ielā lielā ātrumā, agresīvi un strauji bremzējot, pārvietojas gaišas krāsas automašīna “Audi”. Par notikušo nekavējoties tika informēti policijas norīkojumi un jau pēc dažām minūtēm automašīna tika pamanīta uz Rīgas ielas.

“Audi” vadītājs, apdraudot citus satiksmes dalībniekus, lielā ātrumā veica vairākus bīstamus manevrus pilsētas centra aplī. Lai apturētu automašīnu, tika pieņemts lēmums bloķēt satiksmi un Rīgas ielas krustojumā ar Diakonāta ielu tika novietota policijas trafarētā automašīna “Renault Master”. Automašīnas “Audi” vadītājs nenobremzēja un ietriecās automašīnas sānā.

Negadījumā bojātas abas automašīnas, medicīniskā palīdzība sniegta automašīnas “Audi” vadītājam, 1983.gadā dzimušam valmierietim. Pēc medicīniskās palīdzības sniegšanas vīrietis turpina ārstēties ambulatori.

Automašīnā atradusies arī tās īpašniece, 1960.gadā dzimusi sieviete. Pasažiere negadījumā nav cietusi. Par notikušo sastādīts ceļu satiksmes negadījuma protokols un tiek precizēti sadursmes apstākļi.

 

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Kāda veida noziedzīgus nodarījumus un cik bieži izdara psihiski slimas personas, nezina pat atbildīgās amatpersonas.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+