Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
30. septembris, 2016
Drukāt

Vīrietis nejauši iezāģē sev sejā

LETALETA

Lūstoša zara dēļ vakar kādam vīrietim motorzāģis nopietni traumējis seju, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

66 gadus vecais vīrietis strādājis mežā, un brīdī, kad viņš zāģējis zaru, lūstošais zars pagrūdis motorzāģi, kas trāpījis viņam sejā. Vīrietis šī negadījuma rezultātā guvis plašu brūci, tostarp sejas kaulu bojājumus.

Cietušais pats līdz mediķu ierašanās brīdim apturējis asiņošanu, nospiežot brūci. Vēlāk mediķi viņu vidēji smagā stāvoklī nogādājuši slimnīcā Rīgā.

Vēl kāds 66 gadus vecs vīrietis Rīgas reģionā ar ripzāģi, neveiksmīgi tam uzgrūžoties, traumējis vēderu. Vīrietis guvis nopietnu plēstu brūci, mediķi viņu apmierinošā stāvoklī hospitalizējuši.

Kā ziņots, aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši 1102 izsaukumus, 154 no tiem bijuši saistīti ar dažādām traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+