Mobilā versija
Brīdinājums +0.5°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
30. septembris, 2016
Drukāt

Vīrietis nejauši iezāģē sev sejā

LETALETA

Lūstoša zara dēļ vakar kādam vīrietim motorzāģis nopietni traumējis seju, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola.

66 gadus vecais vīrietis strādājis mežā, un brīdī, kad viņš zāģējis zaru, lūstošais zars pagrūdis motorzāģi, kas trāpījis viņam sejā. Vīrietis šī negadījuma rezultātā guvis plašu brūci, tostarp sejas kaulu bojājumus.

Cietušais pats līdz mediķu ierašanās brīdim apturējis asiņošanu, nospiežot brūci. Vēlāk mediķi viņu vidēji smagā stāvoklī nogādājuši slimnīcā Rīgā.

Vēl kāds 66 gadus vecs vīrietis Rīgas reģionā ar ripzāģi, neveiksmīgi tam uzgrūžoties, traumējis vēderu. Vīrietis guvis nopietnu plēstu brūci, mediķi viņu apmierinošā stāvoklī hospitalizējuši.

Kā ziņots, aizvadītajā diennaktī mediķi saņēmuši 1102 izsaukumus, 154 no tiem bijuši saistīti ar dažādām traumām un negadījumiem.

Pievienot komentāru

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (4)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+