Mobilā versija
Brīdinājums +20.7°C
Melānija, Imanta
Piektdiena, 18. augusts, 2017
9. jūlijs, 2016
Drukāt

Vīrietis nenovērtē mežā gūtu traumu, dodas iedzert un vēlāk nonāk slimnīcā

Foto - LETAFoto - LETA

Aizvadītajā diennaktī mediķi snieguši palīdzību kādam vīrietim, kurš nav novērtējis mežā gūtu traumu, devies iedzert, tomēr sajuties slikti un vērsies pie mediķiem.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) Komunikācijas nodaļas vadītāja Ilze Bukša aģentūrai LETA stāstīja, ka kāds 32 gadus vecs vīrietis strādājis mežā un viņu aizķēris krītošs koks.

Pēc negadījuma vīrietis devies prom no meža, pie veikala ar paziņām lietojis alkoholu. Vēlāk sajuties slikti, cietušais vērsies pēc mediķu palīdzības.

Ar konstatētu smadzeņu satricinājumu un aizdomām par mugurkaula kakla skriemeļa bojājumiem, vīrietis tika nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1129 izsaukumiem, no tiem 234 bija saistīti ar dažāda rakstura traumām.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+