×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
20. marts, 2015
Drukāt

Vīrietis no Olaines cietuma izbēdzis, pārzāģējot loga restes (1)

Foto: Ieslodzījuma vietu pārvaldeFoto: Ieslodzījuma vietu pārvalde

Vīrietis, kurš izbēga no Olaines cietuma, no ēkas izkļuvis, pārzāģējot loga restes, pastāstīja Ieslodzījumu vietu pārvaldes (IeVP) vadītāja Ilona Spure.

Viņa paskaidroja, ka saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess. Pagaidām gan nav zināms, kā tieši ieslodzītajam izdevies tikt pie aprīkojuma, ar kura palīdzību varēja pārzāģēt restes.

Spure norādīja, ka par bēgšanu no cietuma ir visai mazs sods – par šādām darbībām var piemērot līdz vienam gadam cietumā.

Jau ziņots, ka no Olaines cietuma izbēdzis 1990.gadā dzimušais Sergejs Jeļisejevs, kurš notiesāts par laupīšanām. Notiesātā pazīmes: augums 180 centimetri, kalsns, ļoti īsi mati. Bija ģērbies tumšā sporta jakā un tumšās biksēs. Īpašas pazīmes: labi pamanāma kreisās auss trauma.

Jeļisejevs dzimis 1990.gadā un viņam bija piespriests divu gadu un sešu mēnešu cietumsods. Viņš cietumā vija pavadījis vairāk nekā vienu gadu.

IeVP lūdz sabiedrības palīdzību notiesātā meklēšanā un par jebkuru informāciju lūdz ziņot Valsts policijai pa tālruni 112 vai 29425235.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. jau izskatās,ka trauma ķobī.

Draugiem Facebook Twitter Google+