×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
27. augusts, 2013
Drukāt

Vīrietis nosit pudeles brāli un četras dienas notur līķi savā dzīvoklī

Foto - LETAFoto - LETA

Rīgā pagājušajā nedēļā vīrietis nositis pudeles brāli par to, ka viņš istabā vēlējies nokārtot savas dabiskās vajadzības, pudeles brāļa līķi viņš turējis istabā vairākas dienas līdz nolēmis atzīties izdarītajā, pavēstīja Valsts policijā.

 

Policija paskaidroja, ka pirmdien Salaspils iecirknī vērsās kāds 1970.gadā dzimis vīrietis, kurš pastāstīja, ka esot nositis paziņu, un līķis atrodoties viņa dzīvoklī. Vēlāk, ierodoties vīrieša dzīvoklī, policisti atrada 1947.gadā dzimuša vīrieša līķi un noskaidroja, ka līķis dzīvoklī nogulējis četras dienas.

Izrādījās, ka konflikts starp abiem vīriešiem izcēlies kopīgas alkohola lietošanas laikā – pagājušajās nedēļas naktī no ceturtdienas uz piektdienu. 1947.gadā dzimušais vīrietis mēģinājis turpat istabā nokārtot dabiskās vajadzības, un šāda rīcība sadusmojusi dzīvokļa saimnieku. Viņš pudeles brāli piekāvis un atstājis guļam uz grīdas.

Turpmākās dienas dzīvokļa saimnieks dzīvojis savā dzīvoklī, neņemot vērā notikušo, taču pirmdien, viņš sapratis, ka jādodas uz policiju un jāatzīstas.

Pret vīrieti uzsākts kriminālprocess par smagu miesas bojājumu nodarīšanu, kuru dēļ iestājusies cietušā nāve. Šobrīd turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+