Mobilā versija
+2.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
30. jūlijs, 2016
Drukāt

Vīrietis paslīd un iekrīt stikla siltumnīcā, gūstot smagas traumas

Foto-LETAFoto-LETA

Pagājušajā diennaktī slimnīcā nogādāts vīrietis ar sazāģētu plaukstu, elektrotraumu guvis vīrietis, kā arī kokzāģētavā darba traumu guvis vīrietis.

Piektdien, 29.jūlijā, Latgalē 27 gadus vecs vīrietis, strādājot ar ripzāģi, iezāģējis sev plaukstā. Mediķi viņam konstatēja zāģētas brūces ar muskuļu un cīpslu bojājumiem. Cietušais tika nogādāts Rīgā mikroķirurgu rokās.

Latgalē slimnīcā nogādāts 66 gadus vecs vīrietis, kurš guvis elektrotraumu. Vīrietis pieskāries metāla vārtiem, kam blakus atrodas elektrosadales skapis. Iespējams, notikusi strāvas noplūde, kā rezultātā vīrietis saņēma strāvas triecienu.

Vakar Latgalē 42 gadus vecs vīrietis paslīdējis dārzā un iekritis stikla siltumnīcā, gūstot nopietnas traumas. Cietušajam sagriezts kakls un plaukstas, viņš vidēji smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Savukārt Vidzemē vakar 42 gadus vecs vīrietis guvis darba traumu kokzāģētavā. Vīrietim atsitienā trāpījis baļķis, kā rezultātā strādājošais guvis politraumu – iegurņa un vēdera orgāna traumu, iespējams, traumēti arī mugurkaula skriemeļi. Cietušais stabilā, bet vidēji smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests vakar saņēma 1133 izsaukumus, no tiem 262 saistīti ar traumām vai negadījumiem.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+