Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
28. jūlijs, 2016
Drukāt

Vīrietis ar 37 kriminālprocesiem vēl sarīko traci autobusā

Foto - Valsts policijaFoto - Valsts policija

Ilustratīvs foto

Vairākkārt sodīts vīrietis vēlreiz ķēries pie agresijas – šoreiz bojājis autobusa spoguli, vēsta policija.

Trešdien, autobusam apbraucot manāmi iereibušu vīrieti, kurš pastaigājās pa ceļa vidu, tika sabojāts atpakaļskata spogulis. Brīdī, kad autobuss apbrauca vīrieti, viņš kļuva agresīvs un sāka sist pa autobusa spoguli. Kamēr šoferis izsauca tehnisko dienestu, tikmēr iereibušais vīrietis iekļuva autobusā.

Kad šoferis paziņoja pasažieriem, ka autobuss maršrutu tālāk neturpinās, iereibušais vīrietis atkal palika agresīvs, izsita atpakaļskata spoguli un aizbēga.

Transporta šoferis izsauca arī policiju. Policijai ierodoties notikuma vietā, liecinieki minēja, ka vīrietis ir devies centra virzienā. Policistiem apsekojot liecinieku norādīto vietu, vīrietis tika pamanīts un aizturēts.

Pārbaudot viņa personību, noskaidrots, ka viņš dzimis 1991.gadā un jau iepriekš ir sodīts. Kopumā pret vīrieti ir policijā ir tikuši uzsākti jau 37 kriminālprocesi, kuriem pievienojies arī 38.

Šoreiz saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+