×
Mobilā versija
Brīdinājums +8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Vīrietis Rīgā ieraušas braucošā auto, pārbiedējot sievieti un bērnu (1)

Foto- LETAFoto- LETA

Ilustratīvs foto

Rīgas pašvaldības policija (RPP) aizturējusi vīrieti, kurš alkohola reibumā bija apturējis braucošu automašīnu un iesēdies tās salonā, pārbiedējot sievieti un bērnu, kas atradās automašīnā, informēja RPP.

Vakar, 5.aprīlī RPP Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Rūpniecības ielā, kur persona stiprā alkohola reibumā pārvietojās pa ielas braucamo daļu. Ierodoties adresē, pamanītas divas automašīnas ar iedegtiem avārijas gaismas signāllukturiem.

Policijas izsaucējs pastāstīja, ka blakus esošajā automašīnā iesēdies neadekvāts vīrietis. Pieejot pie otra transportlīdzekļa, pamanīts iereibis vīrietis un pārbijusies sieviete ar bērnu. Vīrietis aicināts izkāpt no transportlīdzekļa, savukārt sieviete paskaidroja, ka braukusi pa Rūpniecības ielu, kad pēkšņi uz ielas braucamās daļas vīrietis apturējis viņas transportlīdzekli, uzgāzies virsū automašīnas pārsegam, atvēris pasažiera puses durvis un iesēdies automašīnas salonā.

Pārrunu laikā, vīrietis uzvedās agresīvi, vairākkārtīgi atteicās veikt alkohola koncentrācijas izelpā pārbaudi. Vīrietis aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko brauc nenobloķējot durvis, par ko tu domāji, jeb cerēji…

Draugiem Facebook Twitter Google+