Mobilā versija
Brīdinājums +9.8°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
6. aprīlis, 2016
Drukāt

Vīrietis Rīgā ieraušas braucošā auto, pārbiedējot sievieti un bērnu (1)

Foto- LETAFoto- LETA

Ilustratīvs foto

Rīgas pašvaldības policija (RPP) aizturējusi vīrieti, kurš alkohola reibumā bija apturējis braucošu automašīnu un iesēdies tās salonā, pārbiedējot sievieti un bērnu, kas atradās automašīnā, informēja RPP.

Vakar, 5.aprīlī RPP Ziemeļu pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Rūpniecības ielā, kur persona stiprā alkohola reibumā pārvietojās pa ielas braucamo daļu. Ierodoties adresē, pamanītas divas automašīnas ar iedegtiem avārijas gaismas signāllukturiem.

Policijas izsaucējs pastāstīja, ka blakus esošajā automašīnā iesēdies neadekvāts vīrietis. Pieejot pie otra transportlīdzekļa, pamanīts iereibis vīrietis un pārbijusies sieviete ar bērnu. Vīrietis aicināts izkāpt no transportlīdzekļa, savukārt sieviete paskaidroja, ka braukusi pa Rūpniecības ielu, kad pēkšņi uz ielas braucamās daļas vīrietis apturējis viņas transportlīdzekli, uzgāzies virsū automašīnas pārsegam, atvēris pasažiera puses durvis un iesēdies automašīnas salonā.

Pārrunu laikā, vīrietis uzvedās agresīvi, vairākkārtīgi atteicās veikt alkohola koncentrācijas izelpā pārbaudi. Vīrietis aizturēts un nogādāts dežūrdaļā, kur viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par sīko huligānismu, kas izpaužas kā necieņa pret sabiedrību, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ko brauc nenobloķējot durvis, par ko tu domāji, jeb cerēji…

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+