Mobilā versija
+0.1°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
31. janvāris, 2015
Drukāt

Vīrietis Rīgā mēģina pārgriezt gāzes balonu

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Kāds vīrietis piektdien, 30.janvārī, Rīgā, Saulkrastu ielā, mēģinājis pārgriezt gāzes balonu, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Lai gan balons bijis tukšs, raksturīgā smaka izplatījusies pa visu dzīvojamo namu un kaimiņi izsaukuši glābējus.

Ierodoties notikuma vietā, VUGD speciālisti bojāto gāzes balonu no vīrieša paņēmuši un nogādājuši to gāzes uzpildes stacijā. Vīrieša rīcības iemesli pagaidām nav zināmi. Darbu saistībā ar šo gadījumu pārņēmuši policijas darbinieki.

Valsts policijas pārstāve Diāna Lūkina aģentūrai BNS pastāstīja, ka vīrietis gāzes balonu vēlējies sagriezt, lai to nodotu metāllūžņos.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 31 izsaukumu, no kuriem 19 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 12 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+