Mobilā versija
+0.5°C
Zigrīda, Zigfrīda, Zigrīds
Ceturtdiena, 23. novembris, 2017
8. augusts, 2017
Drukāt

Vīrietis sēž tev uz kakla un jūtas burvīgi. Psihologs Naumenko iesaka, kā viņu “nocelt zemē” (8)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Vīrietis kļuvis galīgi nekaunīgs. “Uzsēdies” uz kakla, kājiņas kustina un jūtas ļoti labi. Tikai tev gan nav jautri. Un pats galvenais – tā tas nenotika uzreiz.

Kādu laiku jūsu attiecībās tā nebija. Nevar teikt, ka viss bija ideāli, bet bija citādi. Bija te labāk, te sliktāk, parasti kritumi un kāpumi, parasta dzīve, savā interneta vietnē raksta psihologs, sieviešu un vīriešu attiecību eksperts Dmitrijs Naumenko.

Un, lūk, vienā jaukā diena tu izlēmi, izrādīt sevi, savu sievišķību, savu sievišķīgo dabu. Nolēmi konkrēti ķerties klāt pie saviem sievietes pienākumiem un kļūt savam vīrietim par vienīgo, mīļoto un neatvairāmo. Ne gluži par ideālu, bet tuvu tam.

Vienvārdsakot, iedarbināji savas attīstības procesu un veiksmīgi to paveici. Tik veiksmīgi, ka vīrieša uzvedība arī mainījās ļoti, ļoti būtiski.

Kopumā viss, kā tev solīja: “Maini sevi – un pasaule apkārt arī mainīsies”.

Un patiešām kļuva daudz labāk. Tu kļuvi gandrīz par ideālu sievieti. Vīrietis sākumā izbrīnījās, tad nopriecājās, tad iedvesmojās un atbildēja tev ar to pašu. Taču tikai kādu laiku…

Bet tad, kad tu jau biji nolēmusi, ka viss ir lieliski, vīrietis sāka pierast pie labā un pārstāja censties. Vai arī vēl sliktāk – zaudēja jebkādu pateicību un “uzsēdās” tev uz kakla. Kļuva par patērētāju, kurš nevēlas ieguldīt attiecībās tā, kā to darīja pavisam nesen.

Ja šāda situācija tev šķiet pazīstama, tad viss ir vienkārši – tu esi pārcentusies. Esi nemitīgi kalpojusi, centusies būt īsta sieviete pēc visiem parametriem, bet rezultātā saņēmusi vienaldzību un nepateicību.

Tā ir vilšanās. Smaga, nepatīkama, sajūtama gandrīz kā nodevība. Tu ieguldīji tik daudz spēku, bet rezultātā dabūji nekaunīgu patērētāju, kas pastāvīgi no tevis kaut ko gaida.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Nekadas brokastis gulta , nekadus-padod vai atnes….. ir rokas , kajas un pats var visu izdarit…. biju jauna un mulkite lutinaju savejo, un attieksme ari bij ka pret kalponi…., bet Nu jau sen tas pagatne, tagad man visu pienes un padod , jo dots devejam atdodas, ka ne ka jau 20 kopdzives gadi bus aiz muguras !

 2. Pēc tās attālināšanās arī sieviete var saprast, cik viņai tagad ir labi un sākt, beidzot, jaunu skaistu dzīvi.

 3. Šī situācija rakstā NAV IZDOMĀJUMS!!! TĀ IR REALITĀTE UN PATIESĪBA! Ir vīrieši, kuri tā izaudzināti – PARĒRĒTĀJI, BEZ KAUNA UN GODA! KĀDA cieņa, KĀDA pašcieņa??? Viņam NAV NEKĀ pret sievu! Viņa acīs sieva ir gaļas gabals, kurai acīmredzot nepieciešams KAS CITS…Tā arī var padomāt, jo KĀPĒC TĀDS VĪRS IR VAJADZĪGS??????? Mans paziņa mīl labi paēst, VISU dienu dirnēt pie televizora, aizbraukt izklaidēties, necienīgi runāt ar sievu, lutināt meitu, BET NEGRIB savu BRĪVO laiku tērēt ēst pagatavošanai sievai atnākot no darba; negrib uzpost pielāčoto dzīvokli, bet mierīgi noskatās, ka sieva tīra mitekli; suni pat nevar izvest pastaigā…; visur pats brauc ar auto, bet produktus stiepj sieva…; kredītu no savas algas atmaksā sieva, lai gan to ņēma abi kopā; viss ir SLIKTI!!! LUTINĀTĀ meita māti nesaprot un mierīgi noskatās kā tēvs apietas ar māti. Viņa ir tik pat nekaunīga kā tēvs, BET turas mātes brunčos un izmanto māti visiem līdzekļiem, jo PATI NEKO NEVAR UN NEGRIB NOKĀRTOT KĀ PIEAUDZIS CILVĒKS! NESAPROTU SAVAS MEITAS APKRAUŠANOS AR TĀDA TIPA VĪIRIETI – ALFONSU… Noņemt tādu var vienīgi IZSITOT NO DZĪVOKĻA….

 4. Izcilā autore Inga prūse, raksta labākajās latju sieviešu lasāmgabalu tradīcijās – izdomā problēmu, tad varonīgi to atrisina un pasniedz visiem kā patiesību vai realitāti. Ja pašai būtu kaut kāda sava dzīve, tad varbūt, varētu uzrakstīt par reālām problēmām, nevis izdomātām.

  • Dārgais neautor, komentāra sniedzējs ir vīrietis, psihologs Naumenko, nevis Inga Prūse. Acīmredzot savā praksē saskāries ar šādu problēmu bieži savā praksē. Vajag lasīt uzmanīgāk.

 5. ja attiecībās nav savstarpējās cieņas un pašcieņas nekādi raksti nepalīdzēs

 6. Ir jau veel citi seriaali; maate at deelu kaa “govs at telju”, teiksim…
  In… no kurienes taa versija, ka tieshi sievietei taa to otro pusiiti vajag?
  Ja izdziiivojushi sabu laiku in atstraadaajushi, kas atstraadaajums,
  ljaujiet tachu tam otram iet… Ari gadiijumaa, ja ta asieviete…
  :)))?

Florida aizliedz nošļukušās bikses! +10 baisākās modes tendences vēsturē (2)Lai nosvinētu to, ka Florida aizliedz maisveida bikses, esam sagatavojuši sarakstu ar lielākajām kļūdām modes vēsturē. Atklātas pēcpuses tika topā, bet kas vēl?
Draugiem Facebook Twitter Google+