Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
9. novembris, 2015
Drukāt

Vīrietis strīdā piekauj un nodur sievieti

@fotolia.com@fotolia.com

Ilustratīvs foto

Valsts policijas (VP) darbinieki aizturējuši vīrieti, kurš konflikta laikā piekāva un pēc tam nodūris sievieti, aģentūra BNS uzzināja VP

VP 5. novembrī saņēma informāciju par kādu sievieti, kura jau vairākas dienas nebija ieradusies darbā. Policisti uzsāka sievietes meklēšanu un viņas dzīvesvietā Rīgā, Ogres ielā konstatēja viņas mirstīgās atliekas ar vardarbīgas nāves pazīmēm – naža dūrienu un sitienu pēdām.

Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja, ka mirusī sieviete iepriekš kopā ar kādu vīrieti bija lietojusi alkoholiskos dzērienus. Abu starpā izcēlies strīds, kura laikā vīrietis piekāvis sievieti un, atstājot sievieti guļam, devās projām no notikuma vietas. Tomēr viņš nedaudz vēlāk atgriezies dzīvoklī, vairākas reizes iedūris guļošajai sievietei ar nazi un paņēmis dzīvoklī esošo planšetdatoru.

Noskaidrojot aizdomās turamā vīrieša identitāti, policisti viņu aizturēja. Aizturētais 1972.gadā dzimušais vīrietis atzinis savu vainu noziegumā. Šobrīd pret viņu uzsākts kriminālprocess par tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kas vainīgā neuzmanības dēļ bijis par iemeslu cietušā nāvei.

Pievienot komentāru

Rietumu sabiedrībās populisma sezona, notikušo Itālijā komentē eksperts (1)Pašlaik nevajadzētu pārspīlēt ar prognozēm par Itālijā notikušā referenduma sekām, jo Rietumu sabiedrības ir nonākušas “salīdzinoši lielā populisma sezonā”.
Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+