Mobilā versija
+7.0°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
15. marts, 2016
Drukāt

Vīrietis pēc svešas cigaretes izsmēķēšanas nonāk slimnīcā

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pēc svešas cigaretes izsmēķēšanas kāds vīrietis nonācis slimnīcā, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā.

Vīrietis esot aizņēmies cigareti. Pēc tās smēķēšanas viņam ir palicis slikti. Vīrietis nogādāts slimnīcā, kur mediķiem radušās aizdomas, ka viņš smēķējis augu maisījumu.

Kurzemē traumas guvuši divi velosipēdisti. Viens no tiem – 53 gadus vecs vīrietis – no transportlīdzekļa kritis jau pirms dažām dienām, bet tikai vakar vērsies pēc mediķu palīdzības. Viņam konstatēts galvas sasitums un iespējama kakla skriemeļu trauma. Savukārt 55 gadus vecs vīrietis, krītot no velosipēda, guvis galvas un sejas sasitumus. Viņam arī konstatēts alkohola reibums.

Vidzemē 11 mēnešus veca meitenīte nogādāta slimnīcā ar smadzeņu satricinājumu – bērnam bija uzkritušas skapja durvis. Bet deviņus gadus vecai meitenei bijusi nepieciešama mikroķirurgu palīdzība. Viņa ieskrējusi durvju stiklos, gūstot grieztas brūces rokās un cīpslu bojājumus.

Kurzemē 16 gadus vecs puisis, skaldot skaliņus, guvis pirksta traumu.

Kopumā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 1178 izsaukumi, no tiem 147 bijuši saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+