Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. februāris, 2015
Drukāt

Vīrietis pēc konflikta tramvajā sadur divus cilvēkus, no kuriem viens miris (2)

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Apcietinājums piemērots kādam vīrietim Rīgā, kurš pēc konflikta tramvajā sadūris divus cilvēkus, no kuriem viens gājis bojā, pastāstīja Valsts policijas pārstāvis Dairis Anučins.

Viņš pastāstīja, ka kārtības sargi nedēļas nogalē aizturējuši trīs personas saistībā ar konfliktu, kura laikā bojā gājis viens cilvēks.

Viņš pastāstīja, ka sestā tramvaja gala punktā, Juglā, sestdienas vakarā izcēlies konflikts starp divās kompānijām. Konflikta risināšanā lietā tika likts nazis. Viens vīrietis no gūtajām traumām mira, bet otrs tika nogādāts slimnīcā.

Abus vīriešus esot sadūris 1962.gadā dzimis vīrietis, savukārt otra vīrieša un sievietes, kuri bija kopā ar varmāku, loma noziegumā tiek skaidrota.

Mirušais vīrietis dzimis 1984.gadā, bet cietušais 1989.gadā.

Policija sākusi izmeklēšanu, lai noskaidrotu notikušā apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Tam mērglim 15 gadu aiz restēm par maz.

  2. Par ko jūs pārvēršaties bijušie cilvēki?!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+