Mobilā versija
+22.4°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Piektdiena, 18. augusts, 2017
7. janvāris, 2015
Drukāt

Vīrietis Vecgada vakarā nozog paziņam auto un iekļūst negadījumā

Foto - Stock.xchngFoto - Stock.xchng

Vecgada vakarā kāds vīrietis, ciemojoties pie sava paziņas, nozadzis viņa auto atslēgas un pēc tam – arī pašu spēkratu, ar kuru likumpārkāpējs vēlāk iekļuvis ceļu satiksmes negadījumā, sabojājot auto, liecina Valsts policijas informācija.

Policijā klāsta, ka Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki Vecgada vakarā ap plkst. 22:30 saņēma informāciju par automašīnas “Mercedes Benz” zādzību Ziepniekkalna mikrorajonā. Policijas darbinieki noskaidroja, ka pie 1989. gadā dzimušā vīrieša ciemojās kāds paziņa, kurš slepus paņēma viņa automašīnas atslēgas un nozaga arī viņa automašīnu.

Operatīvās izmeklēšanas darbību rezultātā policisti 5. janvārī aizturēja 1985. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais nogādāts policijas iecirknī, kur viņš atzina savu vainu izdarītajā.

Nozagtā “Mercedes Benz” markas automašīna ir atgūta, taču tā ir bojāta. Likumsargi noskaidroja, ka aizturētais vīrietis ar zagto automašīnu izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, uzbraucot šķērslim, apskādējis automašīnu un aizbraucis no negadījuma vietas.

Pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess par zādzību. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

Pievienot komentāru

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+