×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.3°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. aprīlis, 2012
Drukāt

Virpuļviesuļos ASV Oklahomas štatā pieci bojāgājušie

vetra-oklahh

Vismaz pieci cilvēki, tostarp divi bērni, gājuši bojā Oklahomas štatā, kad viesuļvētras traucās cauri ASV centrālrietumu daļai sestdienas vakarā un svētdienas rītā, vēstīja vietējie plašsaziņas līdzekļi.

Svētdienas rītā Oklahomas štata Vudvardas pilsētas tiesu medicīnas eksperti paziņoja, ka pilsētā viesuļvētras izraisījušas piecu cilvēku nāvi, tostarp bojāgājuši arī divi bērni, vēstīja raidsabiedrība CNN.

Televīzijas kanāls MSNBC piebilda, ka ir saņemtas ziņas par vēl vairākiem bojāgājušajiem, tomēr tās pagaidām nav apstiprinātas.

Pēdējās diennakts laikā Nacionālais Meteoroloģijas dienests kopumā saņēmis ziņas par vairāk nekā 60 virpuļviesuļiem Kanzasas, Aiovas, Nebraskas un Oklahomas štatos.

Šiem štatiem pāri brāzās vējš ar vētras spēku un bija vērojami pat golfa bumbiņas lieluma krusas graudi.

Bojātas daudzas ēkas un elektrības pārvades līnijas, savukārt Aiovas štata Krēstonas pilsētā spēcīgajā vējā vietējai slimnīcai izsisti logi un norauts jumts.

ASV meteoroloģijas dienesti laikus izplatīja brīdinājumus par virpuļviesuļu draudiem, aicinot cilvēkus veikt piesardzības pasākumus, kas ļāvis izvairīties no plašākiem postījumiem un lielāka upuru skaita.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+